Брентфорд — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-22 19:00 22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

22 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Брентфорд - Астон Вілла - 1:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистикаБрентфорд - Астон Вілла - 1:1. Чемпіонат Англії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Брентфорд (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: И. Тоні (65) — Дуглас Луїс (87)

Предупредження: К. Норгаард (23), Янг (29), К. Шаде (55), Дуглас Луїс (70), В. Джанелт (71)

Огляд матчу Брентфорд — Астон Вілла:

Брентфорд і Астон Вілла зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community, обидві команди прагнули до перемоги. На початку першого тайму обидві команди почали активно, але, попри всі зусилля, жодна з них не змогла забити до перерви, і рахунок залишився 0:0. Однак у другому таймі ситуація почала змінюватися: «Астон Вілла» замінила Р. Ольсена на Е. Мартінеса, а «Брентфорд» замінив Ф. Оньєка на К. Норгаарда. Норгаарда. Зміна гравців, здавалося, надала «Брентфорду» необхідного імпульсу, оскільки незабаром К. Шаде отримав жовту картку. На 65-й хвилині гравець «Брентфорда» І. Тоні забив перший гол у матчі, забезпечивши «Брентфорду» таку необхідну перевагу 1:0.

Але «Астон Вілла» не збиралася здаватися і замінила К. Чемберса на А. Янга, А. Морено. Янга, А. Морено на Л. Діньє, а Л. Дендонкера на Б. Траоре. Коли на 70-й хвилині Дуглас Луїс отримав жовту картку, напруга на стадіоні стала відчутною. Невдовзі після цього жовту картку отримав і гравець «Брентфорда» В. Джанельт. Попри зусилля «Брентфорда» відстояти свою перевагу, на 87-й хвилині гра переломилася: Дуглас Луїс з «Астон Вілли» забив гол, зрівнявши рахунок 1:1. В останній спробі вирвати перемогу «Брентфорд» замінив Ю. Вісса на К. Шаде та М. Дамсгорда на В. Янельта. Однак час закінчився, і гра завершилася з рахунком 1:1. Хоча обидві команди, можливо, хотіли перемоги, матч став захопливим для любителів футболу. Завдяки тому, що обидві команди продемонстрували сильний захист і стратегічний напад, матч Прем’єр-ліги між «Брентфордом» і «Астон Віллою» став воістину незабутнім.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Брентфорд, Астон Вілла — Фулхем.