Астон Вілла — Фулгем — 1:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-25 23:45 25 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Фулгем — 1:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

25 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Фулхем (Англія).

Астон Вілла - Фулгем - 1:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистикаАстон Вілла - Фулгем - 1:0. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Астон Вілла (Англія) — Фулхем (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Мінгс (21)

Предупредження: Боббі Рід (45+2), Янг (74), Жоао Палінья (79), Е. Мартінес (88)

Огляд матчу Астон Вілла — Фулгем:

У матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк» «Астон Вілла» зустрілася з «Фулхемом». Це була напружена гра, в якій «Астон Вілла» лише трохи обійшла «Фулхем» і здобула перемогу з рахунком 1:0. У першому таймі було забито лише один гол, який прийшов на 21-й хвилині від захисника «Астон Вілли» Т. Мінгса. Мінгса. Незважаючи на деякі спроби «Фулхема» зрівняти рахунок, їм не вдалося забити, і перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Астон Вілли». У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись змінити хід гри. Фулхем зробив пару змін: М. Соломон і А. Перейра замінили Карлоса Вінісіуса і Т. Кейрні. У той час як К. Тете вийшов замість К. Суареса на 68-й хвилині.

Астон Вілла також зробила кілька змін: А. Морено замінив Л. Діньє, а Ж. Ремзі вийшов замість Б. Траоре, обидва на 77-й хвилині. Е. Буендіа замінив К. Чемберса на 85-й хвилині. Найкращий шанс зрівняти рахунок у «Фулхема» з’явився на останніх хвилинах гри, коли на 83-й хвилині в гру був введений Х. Рід. Однак цього не сталося, оскільки «Астон Вілла» зуміла втримати перевагу і вийшла переможницею. Гра не обійшлася без жовтих карток: Б. Рід із «Фулхема», А. Янг, Е. Мартінес і Б. Траоре з «Астон Вілли» отримали вилучення. Зрештою, одиночний гол Т. Мінгса став вирішальним для «Астон Вілли» і приніс їй усі три очки. Це була важка перемога, яка, безумовно, додасть їм такий необхідний імпульс у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Астон Вілла, Фулхем — Ман.Сіті.