Вулверхемптон — Астон Вілла — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 21:59 6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Астон Вілла — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Вулверхэмптон - Астон Вилла - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Астон Вилла - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Тоті (9)

Предупредження: Д. Коста (39), Мінгс (39)

Огляд матчу Вулверхемптон — Астон Вілла:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Вулвз» і «Астон Вілла» зустрілися на стадіоні «Молінекс». У першому таймі «Вовки» вийшли вперед лише через дев’ять хвилин, завдяки голу Тоті. Хоча в обох команд були моменти для взяття воріт, жодна з них не змогла забити ще раз у першому таймі, і рахунок у перерві залишився 1:0 на користь «Вовків». Другий тайм почався з удару, оскільки «Астон Вілла» вийшла на заміну, щоб спробувати запалити атаку у своїй команді. На 46-й хвилині вони зробили першу заміну, випустивши Б. Траоре замість Л. Бейлі. На жаль, це не відразу принесло плоди, оскільки «Вовки» продовжували надійно оборонятися і не допустили жодного гола. Спроби «Астон Вілли» зрівняти рахунок були припинені захистом «вовків», і вони почали набирати жовті картки: Т. Мінгс отримав одну на 39-й хвилині, а О. Воткінс — на 63-й. Дуглас Луїс також був вилучений на 75-й хвилині, що додало проблем «Астон Віллі».

У спробі змінити ситуацію «Астон Вілла» провела нові заміни: А. Янг замінив Дієго Карлоса на 65-й хвилині, Е. Буендіа замінив Х. Дурана на 81-й хвилині, а А. Морено і Б. Камара на 85-й хвилині. Однак це не змінило перебіг гри, і «Вовки» продовжували домінувати в матчі. На 68-й хвилині «Вовки» зробили першу заміну, замінивши М. Кунью на Хван Хі Чана, прагнучи довести гру до кінця. Пізніше вони замінили Н. Коллінза на Д. Косту на 83-й хвилині та П. Нето на А. Траоре на 84-й хвилині. На 90-й хвилині «вовки» також зробили останню заміну, випустивши Матеуса Нунеша замість Ж. Моутінью. До кінця матчу «Вулвз» продовжували утримувати свою невелику перевагу 1:0. Оскільки «Астон Вілла» не змогла прорвати оборону, «Вовки» змогли здобути перемогу і набрати всі три очки. Гра завершилася з остаточним рахунком 1:0, заслуженою перемогою «Вулвз». На закінчення можна сказати, що це був напружений матч між двома командами, які виклалися на повну. Хоча «Астон Вілла» зробила кілька спроб повернутися в гру, захист «Вулвз» зміг стримати їх. Це була велика перемога для «Вулвз», яка послужила важливим стимулом для впевненості у своїх силах, адже вони прагнуть продовжувати підніматися турнірною таблицею Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Вулверхемптон, Астон Вілла — Тоттенхем.