Астон Вілла — Тоттенгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:27 13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Тоттенгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Астон Вилла - Тоттенхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Тоттенхэм - 2:1. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Астон Вілла (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 2:1 (1:0)
Голи: Джейкоб Ремсі (8) —

Попередження: Макгінн (23)

Огляд матчу Астон Вілла — Тоттенгем:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги «Астон Вілла» здобула перемогу над «Тоттенгемом» із рахунком 2:1 на «Вілла Парк». У першому таймі «Астон Вілла» вийшла вперед завдяки блискучому голу Дж. Ремзі на восьмій хвилині. Господарі поля продовжували чинити тиск на своїх суперників, але втратили кілька хороших шансів збільшити свою перевагу. Проте «Тоттенгем» намагався закріпитися в грі і не зміг створити жодної значущої можливості вийти вперед. Незадовго до півгодинної позначки Джей МакГінн отримав жовту картку за неправомірний виклик. Тоттенгем спробував відповісти, але йому було важко прорвати оборону Астон Вілли. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Астон Вілли». У другому таймі «Тоттенгем» вийшов на поле з новими силами і почав випробовувати оборону «Астон Вілли» на міцність. Однак О. Скіпп отримав жовту картку на 53-й хвилині, що позбавило його команду шансів повернутися в гру.

Потім «Тоттенгем» зробив дві швидкі заміни, випустивши на поле Ю. Біссуму та Д. Кулулу. Біссуму і Д. Кулусевскі на 61-й і 62-й хвилинах відповідно. Але саме «Астон Вілла» скористалася своїми шансами, і Дуглас Луїс забив чудовий гол на 72-й хвилині, вивівши господарів поля вперед із рахунком 2:0. Тоттенгем спробував зробити пізній ривок і на 90-й хвилині було призначено пенальті. Х. Кейн зберіг самовладання і забив з точки, але для гостей це було надто пізно. На останніх хвилинах гри обидві команди зробили шквал замін. П. Порро вийшов у складі «Тоттенхема» на 81-й хвилині, а Б. Девіс замінив І. Перішича в компенсований час. Тим часом «Астон Вілла» випустила на поле М. Кеша на 90-й хвилині, а О. Воткінс вийшов на заміну. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Астон Вілли», яка продемонструвала сильну оборону і використала свої шанси в атаці. Тоттенгем буде розчарований своєю слабкою грою, особливо в першому таймі, і повинен буде поліпшити свої результати, якщо вони хочуть боротися за перше місце в Прем’єр-лізі в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Астон Вілла, Тоттенгем — Брентфорд.