Ліверпуль — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-20 22:28 20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Ливерпуль - Астон Вилла - 1:1. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Астон Вилла - 1:1. Чемпионат Англии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 37-й тур

Ліверпуль (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Роберто Фірміно (90) — Джейкоб Ремсі (27)

Попередження: Конате (20), Мінгс (45), Дінь (53), Трент Александр-Арнольд (66), Е. Мартінес (77), Фабіньо (80), Езрі Конса (90+7), Янг (90+2)

Огляд матчу Ліверпуль — Астон Вілла:

У захопливому матчі між «Ліверпулем» і «Астон Віллою» на «Анфілді» дві команди Прем’єр-ліги билися протягом 90 хвилин. Матч почався з того, що «Ліверпуль» хотів взяти гру під свій контроль, але на 20-й хвилині зазнав невдачі, коли захисник Ібрагіма Конате отримав жовту картку. Потім «Астон Вілла» пропустила пенальті на 22-й хвилині, коли Оллі Воткінс не зміг реалізувати свій шанс. Однак удача незабаром змінилася, коли Джейкоб Ремсі забив гол на 27-й хвилині, і «Вілла» повела в рахунку. Залишок першого тайму пройшов у впертій боротьбі, обидві команди не могли пробитися вперед. Незадовго до перерви Тайрон Мінгс з «Астон Вілли» отримав жовту картку. Другий тайм розпочався з того, що «Ліверпуль» став діяти більш активно, але саме «Астон Вілла» отримала перше вилучення в таймі: на 53-й хвилині попередження отримав Лукас Дінь. Потім «Астон Вілла» зробила першу заміну, випустивши Леона Бейлі замість Ешлі Янга та Адама Морено замість Діньє. На 55-й хвилині «Ліверпуль» вирішив зрівняти рахунок, але гол був скасований через офсайд.

Напруга матчу тривала, і «Ліверпуль» зробив першу заміну, коли Кертіса Джонса замінив Діого Жота. Потім «Астон Вілла» зробила ще одну заміну: Морено звільнив місце для Емі Буендіа. На 66-й хвилині «Ліверпуль» отримав жовту картку, коли Трент Александер-Арнольд був попереджений. На 72-й хвилині «Ліверпуль» здійснив три заміни: Луїс Діас, Енді Робертсон і Джордан Гендерсон вийшли замість Роберто Фірміно, Костаса Цімікаса і Джеймса Мілнера. Воротар «Астон Вілли» Емі Мартінес отримав жовту картку на 77-й хвилині, а Фабіньо з «Ліверпуля» був попереджений три хвилини по тому. Потім «Ліверпуль» зробив останню заміну: Гарві Елліотт замінив Фабіньо. На 87-й хвилині «Астон Вілла» провела дві заміни: Воткінс і Дуглас Луїс поступилися місцем Хуану Дурану і Леандеру Дендонкеру. У підсумку «Ліверпуль» зрівняв рахунок на 89-й хвилині, коли Фірміно забив гол, щоб врятувати очко для своєї команди. Матч закінчився двома жовтими картками для гравців «Вілли» — Янга і Конси в компенсований час. Загалом, це був напружений матч між двома командами Прем’єр-ліги, обидві команди створювали моменти і добре захищалися. Матч закінчився внічию 1:1, і обидві сторони відвезли із собою по одному очку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Саутгемптон — Ліверпуль, Астон Вілла — Брайтон.