Лілль — Марсель — 2:1. Чемпіонат Франції, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-21 00:00 20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Марсель — 2:1. Чемпіонат Франції, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

20 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Марсель (Франція).

Лилль - Марсель - 2:1. Чемпионат Франции, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Марсель - 2:1. Чемпионат Франции, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 36-й тур

Лілль (Франція) — Марсель (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: J. David (49), Дж. Бамба (72) — Джонатан Клаусс (29)

Предупредження: Л. Балерді (37), Валентин Ронж’є (55), Андре (57), Дж. Бамба (73), М. Байо (85)

Огляд матчу Лілль — Марсель:

Матч між «Ліллем» і «Марселем» у Лізі 1 був дуже очікуваним, оскільки обидві команди посідають однакові місця в турнірній таблиці. Гра проходила на арені «Декатлон» — «Стад П’єр-Морой», яка була заповнена спраглими вболівальниками. Перший тайм розпочався із заміни у складі «Марселя». Ш. Жиго був замінений на І. Каборе. Лілль відповів власною заміною: Ісмаїлі вийшов замість Г. Гудмундссона. Однак першим ударив Марсель: Ж. Клосс забив гол на 29-й хвилині. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець «Марселя» Л. Балерді. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Марселя». У другому таймі «Ліллю» потрібно було переломити хід гри, і вони швидко це зробили. На 49-й хвилині було призначено пенальті, який Ж. Давид реалізував у гол. В. Ронж’є з «Марселя» і Б. Андре з «Лілля» отримали жовті картки на 55-й і 57-й хвилинах відповідно.

На 61-й хвилині «Марсель» думав, що забив ще один гол, але його було скасовано через офсайд у А. Санчеса. Лілль відповів двома замінами: А. Гомеш вийшов замість Р. Кабелли на 67-й хвилині, а К. Балеба — замість А. Гомеша на 68-й хвилині. Марсель також зробив заміну: Вітінья замінив І. Каборе на 71-й хвилині. Однак саме «Ліллю» вдалося забити ще раз: на 72-й хвилині Ж. Бамба вразив ворота суперника. Ж. Бамба отримав жовту картку на 73-й хвилині, а на 81-й хвилині «Лілль» зробив дві заміни. Ж. Мартін вийшов замість А. Унаса, а Ж. Давид був замінений на М. Байо. На 85-й хвилині М. Байо отримав жовту картку, але «Ліллю» вдалося втримати перевагу і виграти матч із рахунком 2:1. Матч був захопливим, обидві команди проводили заміни та намагалися взяти гору. Гра «Лілля» у другому таймі була вражаючою, їм вдалося переломити хід матчу і здобути таку необхідну перемогу. Марсель, з іншого боку, буде розчарований результатом, але він прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Нант, Марсель — Брест.