Брентфорд — Ман.Сіті — 1:0. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:25 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Ман.Сіті — 1:0. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Брентфорд - Ман.Сити - 1:0. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Ман.Сити - 1:0. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Брентфорд (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Е. Піннок (86)

Предупредження: Йоан Вісса (57), T. Frank (58), Міккель Дамсгаард (66), В. Джанелт (77), Йоргенсен (85)

Огляд матчу Брентфорд — Ман.Сіті:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Брентфорд» і «Манчестер Сіті» на стадіоні Gtech Community завершився перемогою «Брентфорда» з рахунком 1:0, причому єдиний гол у матчі був забитий у захоплюючому другому таймі. Обидві команди добре почали гру, причому «Манчестер Сіті» володів левовою часткою м’яча, але не зміг реалізувати свої шанси. З іншого боку, «Брентфорд» надійно оборонявся і грав із великою енергією та пристрастю. Перша жовта картка у грі з’явилася на 57-й хвилині, коли гравець «Брентфорда» Й. Вісса був вилучений за грубу гру проти гравця «Сіті». Через хвилину менеджер «Брентфорда» Т. Френк також отримав жовту картку за протест проти рішення судді. На 63-й хвилині «Манчестер Сіті» провів першу заміну в матчі, випустивши Н. Аке замість С. Чарльза. Ця зміна, здавалося, додала «Сіті» трохи більше життя, але вони все ще не могли знайти прорив.

Брентфорд зробив першу заміну на 70-й хвилині: М. Дамсгаард замінив К. Шаде. Через кілька секунд була проведена друга заміна: А. Хіккі замінив Ж. Дасільву. На 77-й хвилині гравцеві «Брентфорда» В. Джанелту було показано жовту картку за фол на гравцеві «Сіті». На 82-й хвилині «Брентфорд» здійснив третю заміну: Ф. Оньєка був замінений на С. Баптиста. Лише за кілька хвилин Занка з «Брентфорда» отримав жовту картку за несвоєчасну атаку гравця «Сіті». Однак саме «Брентфорд» сміявся до останнього: на 86-й хвилині Е. Піннок забив гол і вивів свою команду вперед. Брентфорд зробив дві останні заміни в останні кілька хвилин гри, випустивши М. Рорслева Расмуссена замість Й. Вісса на 89-й хвилині та С. Годдоса замість Б. Мбессена. Годдоса замість Б. Мбеумо на 90-й хвилині. У підсумку «Брентфорд» здобув знамениту перемогу, завдяки надійній обороні та пізньому голу забезпечивши всі три очки. З іншого боку, «Манчестер Сіті» залишився жалкувати про втрачені шанси і повинен буде перегрупуватися до наступного матчу.