Астон Вілла — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:31 28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Брайтон (Англія).

Астон Вилла - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 38-й тур

Астон Вілла (Англія) — Брайтон ( Англія) — 2:1 (2:1)
Голи: Дуглас Луїс (8), О. Воткінс (26) — D. Undav (38)

Попередження: D. Undav (12), М. Кеш (22), Джейкоб Ремсі (24), Мінгс (37), F. Buonanotte (63), Макґінн (67), М. Кайседо (73), Ґрос (88).

Огляд матчу Астон Вілла — Брайтон:

У матчі Прем’єр-ліги, що проходив на «Вілла Парк», «Астон Вілла» перемогла «Брайтон» із рахунком 2:1. Гра почалася з раннього голу Дугласа Луїса з «Астон Вілли» на 8-й хвилині, що забезпечило їм початкову перевагу. Однак на 12-й хвилині Д. Ундаву з «Брайтона» була показана жовта картка, що свідчить про їхню рішучість вирівняти гру. Брайтон думав, що їм вдалося зрівняти рахунок на 20-й хвилині, але гол було скасовано через положення «поза грою». Гравці «Астон Вілли» М. Кеш і Дж. Ремзі отримали жовті картки на 22-й і 24-й хвилинах відповідно. Потім О. Воткінс забив другий гол «Астон Вілли» на 26-й хвилині, вивівши команду в лідери. Капітан «Астон Вілли» Т. Мінгс отримав жовту картку на 37-й хвилині, але на 38-й хвилині Д. Ундав із «Брайтона» забив гол, скоротивши відставання до одного м’яча.

На початку другого тайму «Брайтон» зробив дві заміни: замість М. Кайседо і П. Еступінана вийшли Ю. Айярі та Я. Вельтман. Вельтман. На 63-й хвилині гравець «Брайтона» Ф. Буонанотте дістав жовту картку, а за дві хвилини команда зробила дві заміни поспіль: А. Вебстер і Й. П. ван Хеке вийшли замість М. Кайседо і К. Мітоми. На 67-й хвилині гравець «Астон Вілли» Дж. Макгінн отримав жовту картку. Астон Вілла" зробила першу заміну на 69-й хвилині, Л. Бейлі замінив Е. Буендіа, а М. Кайседо з «Брайтона» отримав жовту картку на 73-й хвилині. У заключній стадії матчу гравець «Брайтона» П. Гросс також отримав жовту картку на 88-й хвилині. Обидві команди провели конкурентний матч, але в підсумку «Астон Вілла» здобула перемогу з рахунком 2:1. На 90-й хвилині «Брайтон» провів останню заміну: Дж. Хіншелвуд вийшов замість Д. Ундава. Матч став захоплюючим і напруженим протистоянням двох команд Прем’єр-ліги.