Аяччо — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:51 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і ... Аяччо — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і Марсель (Франція).

Аяччо - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаАяччо - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Аяччо (Франція) — Марсель (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Клемент Відаль (88)

Предупредження: Л. Балерді (21)

Огляд матчу Аяччо — Марсель:

Футбольний матч між «Аяччо» і «Марселем» став одним із найбільш захопливих матчів французької Ліги 1. Матч проходив на стадіоні «Стад Франсуа Коті», де обидві команди боролися за перемогу. Матч почався з того, що обидві команди грали обережно і намагалися встановити контроль над серединою поля. Перша важлива подія в матчі сталася на 21-й хвилині, коли гравець «Марселя» Л. Балерді отримав жовту картку. Перша половина матчу закінчилася безгольовою нічиєю. Однак у другому таймі все змінилося: обидві команди зробили кілька замін. На 46-й хвилині «Марсель» замінив Р. Бланко на П. Лопеса. Потім відбулися ще дві заміни на 64-й хвилині: Л. Балерді замінив Е. Байї, а Ж. Клаусса замінив Н. Таварес. Марсель зробив останню заміну на 65-й хвилині, замінивши А. Санчеса на Вітінью.

Аяччо також здійснив чотири заміни: Р. Нурі замінив І. Чегру, а В. Маркетті вийшов замість Т. Страти на 69-й хвилині. На 77-й хвилині «Аяччо» зробив ще дві заміни: І. Діалло замінив Г. М. Пух-Герранца М., а Б. Туре вийшов замість М. Сумано. Марсель зробив останню заміну на 80-й хвилині: Р. Малиновський замінив Ф. Р. Муге. Аяччо також зробив останню заміну на 82-й хвилині: М. Кутадер замінив Т. Мангані. Здавалося, матч мав закінчитися внічию, але на 88-й хвилині гравець «Аяччо» К. Відаль забив блискучий гол, подарувавши «Аяччо» перевагу. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Аяччо». У матчі також була ще одна жовта картка: на останніх хвилинах матчу гравець «Аяччо» М. Сумано отримав вилучення. Загалом, матч вийшов захопливим, обидві команди чинили сильний опір. Однак «Аяччо» вдалося вийти переможцем завдяки пізньому голу Відаля. Це був чудовий виступ господарів поля, і вони сподіваються, що ця форма стане їм у пригоді в майбутніх матчах.