В воскресенье сборная Украины в очередном матче отборочного цикла ЧМ-2018 обыграла в Тампере сборную Финляндии — 1:2. Вашему вниманию послематчевая пресс-конференция главных тренеров команд.
Андрей ШЕВЧЕНКО, главный тренер сборной Украины:
— В первую очередь, хочу поблагодарить команду за то, что она боролась и добыла важные три очка. Конечно, также хотелось бы поблагодарить наших болельщиков, сегодня была прекрасная поддержка. Спасибо вам большое. Спасибо также и нашим журналистам!
— Чего не хватало вашей команды в первом тайме?
— Не хватало сил. Но ребята отдавались игре полностью, я благодарен им за это. Даже несмотря на усталость, они боролись до последнего. За это им огромное спасибо.
— Прокомментируйте, пожалуйста, замены.
— Плановой была лишь замена Селезнева. Мы знали, что у него травма и он себя неважно чувствовал перед игрой. Беседин хорошо вошел в игру. Оба форварда проделали огромный объем работы. Что касается замены Коваленко, то уже было видно, что он устал по ходу матча, поэтому мы решили его заменить. Повторюсь, все сегодня отдались борьбе полностью, за что ребятам огромная благодарность.
— К сентябрю Селезнев будет менее уставшим в быту и в игре?
— Что означает в быту? У нас все хорошо, он полностью был сосредоточен на игре и выполнил огромный объем работы. Повторюсь, сегодня у всех была очень правильная мотивация на поединок, что и стало залогом этой важной победы для нас.
— Сборная Финляндии вас чем-то удивила?
— Мы ожидали, что соперник сыграет в два нападающих, но они сыграли в одного. Они насытили центр поля. Конечно, нельзя не отметить физическое состояние соперника. Возможно, в чем-то Финляндия даже превзошла наши ожидания. Местами они даже контролировали мяч. Они интенсивно прессинговали. Тем важнее сегодняшняя победа, которая была добыта в очень непростой борьбе. Спасибо за это всем футболистам.
— Что вы сказали в перерыве своим подопечным?
— Я попросил их отдать все, что у них есть во втором тайме. Я попросил футболистов выложиться на 100%. Была очень непростая игра. В таких матчах нужно демонстрировать характер. Все наши футболисты показали, что они — мужики. Мы ожидали, что соперник подсядет во втором тайме, что и произошло. Однако, думаю, Финляндия провела сегодня очень хороший матч. Мне понравилось, как выглядела эта команда.
— В игровом плане Коноплянка сыграл свой лучший матч?
— Я не оцениваю игроков отдельно. Главное, что все ребята отдали на футбольном поле всё, что у них было. Максимум, что мы могли выжать сегодня, мы выжали. Это стало решающим фактором в противостоянии.
Маркку КАНЕРВА, главный тренер сборной Финляндии:
— Игра Финляндии отличалась от тех, что были ранее. Мы контролировали мяч, но были и свои неточности в нескольких моментах. Особенно, это касается тех эпизодов, когда украинцы забивали голы. Наши игроки в те моменты просто спали. Это и решило исход противостояния. Очень обидно.
— Что случилось в моментах, когда Финляндия пропустила два гола?
— У Украины очень хорошие футболисты, высококлассные. Именно благодаря индивидуальным действиям сопернику и удалось выиграть сегодняшнюю встречу. Приятно, что мы сегодня сумели забить гол. Это позитивный сигнал для нас. Я доволен тем, как мы действовали в защите. Мы грамотно оборонялись. Тем не менее, мы допустили несколько ошибок. Хочу поздравить Украину с победой, они показали более продуктивную игру и заслужили победу.
Повторюсь, сегодня была тяжелая игра, мы смогли превзойти соперника даже в некоторых статистических показателях, но все решили моменты. Украинцы сумели их реализовать, это команда с очень хорошими исполнителями, которые сыграли грамотно еще и тактически.
— Прокомментируйте игру нападающего Похьянпало, который вышел на замену.
— Йоэль сумел качественно усилить нашу игру, забив очень важный гол. Увы, но этого гола не хватило нам для ничьи в сегодняшнем матче.
Владимир БОБЫРЬ из Тампере
учетная запись этого пользователя была удалена
Вчора ЗБУ 1-й тайм взагалі стояла,а ФІни грали пішки-тобто трохи швидше за наших. А напрошувалося в нашій грі включити хвилин на 20 пресинг,зробити результат,а потім би вже катали м'яча по Ріанчу. Та і в 9-х (Селезньов та Коваленко-явний баласт в команді-це всі бачать ,крім тренера) грати проти фінів-нам могло дорогого коштувати. Беседін показав Шевченку-хто повинен грати в основі.А балерина Коваленко повинен зпочатку в клубі заграти...
Одного не розумію-що робить отой зарубіжний італійський тренерський штаб в команді???? Невже всі вони не можуть вплинути на одного іспанця,щоб поміняти непривабливу тактичну схему,яка нікуди не приведе нас.Бо поки що результат ЗБУ приносить тільки індивідуальна майстерність окремих виконавців.
А при заварусі біля трибуни з нашими уболівальниками на відео було видно,що лише пару гравців пішло разом з тренером захищати наших людей від стюардів,а решта (особливо шахтарі-ордець та ін.) демонстративно! (побоялися?) пішли геть від місця конфлікту... Це свідчить про те,що немає єдності в команді,щоб всі були за одного,а один за всіх.
Щодо самого А.Шевченка. Як на мене,Андрій ще зарано взявся за ЗБУ -немає своєї думки-вона в нього є тільки на прес-конференціях. По всьому видно,що як і в ДК,у ЗБУ керує оркестром Ріанчо... Сумна картина.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Збірна_СРСР_з_футболу
Представники українського футболу у складі збірної СРСР
Фінальна стадія чемпіонату світу 1990 року[ред. • ред. код]
Віктор Чанов, Володимир Безсонов, Олег Кузнецов, Анатолій Дем'яненко, Ахрік Цвейба, Василь Рац, Геннадій Литовченко, Олександр Заваров, Іван Яремчук, Олег Протасов, Володимир Лютий
Фінальна стадія чемпіонату Європи 1988 року[ред. • ред. код]
Віктор Чанов, Володимир Безсонов, Олег Кузнецов, Анатолій Дем'яненко, Сергій Балтача, Іван Вишневський, Василь Рац, Геннадій Литовченко, Олександр Заваров, Олексій Михайличенко, Олег Протасов, Ігор Бєланов
Фінальна стадія чемпіонату світу 1986 року[ред. • ред. код]
Віктор Чанов, Сергій Краковський, Володимир Безсонов, Анатолій Дем'яненко, Олег Кузнецов, Андрій Баль, Олександр Заваров, Геннадій Литовченко, Іван Яремчук, Павло Яковенко, Василь Рац, Олег Блохін, Олег Протасов, Ігор Бєланов, Вадим Євтушенко
Фінальна стадія чемпіонату світу 1982 року[ред. • ред. код]
Віктор Чанов, Сергій Балтача, Анатолій Дем'яненко, Андрій Баль, Леонід Буряк, Володимир Безсонов, Вадим Євтушенко, Олег Блохін
Фінальна стадія чемпіонату світу 1970 року[ред. • ред. код]
Леонід Шмуц, Володимир Капличний, Володимир Мунтян, Віктор Серебряников, Анатолій Бишовець, Анатолій Пузач, Віталій Хмельницький.
Фінальна стадія чемпіонату світу 1966 року[ред. • ред. код]
Віктор Серебряников, Леонід Островський, Йожеф Сабо, Валерій Поркуян, Віктор Банніков.
Фінальна стадія чемпіонату світу 1962 року[ред. • ред. код]
Володимир Маслаченко, Едуард Дубинський, Леонід Островський, Йожеф Сабо, Віктор Каневський, Віктор Серебряников.
Фінальна стадія чемпіонату світу 1958 року[ред. • ред. код]
Юрій Войнов, Володимир Маслаченко, Леонід Островський, Володимир Єрохін.
Перед початком турніру головними фаворитами вважались діючий чемпіон світу збірна Італії, та діючий чемпіон Європи збірна Франції, а також команди ФРН, Бразилії та Угорщини. Остання в свою чергу перед початком змагань обіграла у товариській зустрічі збірну Бразилії з рахунком 3-0, а на попередній першості світу у 1982 році встановила рекорд результативності який не побитий і досі, обігравши збірну Сальвадору з рахунком 10-1. Тож збірна СРСР, яка розгромила у стартовому матчі угорців з рахунком 6-0, одразу перетворилась на одного з головних претендентів на чемпіонство. І хоча радянські футболісти програли в одній восьмій фіналу бельгійцям (як вважається, через суддівські помилки - зокрема два зараховані бельгійські голи, забиті з положення поза грою) їхня гра була високо оцінена фахівцями.
Зокрема збірна СРСР була визнана радянськими журналістами найсильнішою в своїй історії. Збірна СРСР була сформована на базі київського Динамо. У її заявці на чемпіонат світу було 15 українських футболістів (12 представляли київське Динамо, яке виграло напередодні Кубок володарів Кубків, та троє дніпропетровський Дніпро). Саме київське Динамо (а не збірна СРСР) було визнане другою командою світу, після чемпіона світу збірної Аргентини, за версією авторитетного англійського журналу World Soccer. А нападник київських динамівців Ігор Беланов, який забив чотири голи на чемпіонаті світу, був визнаний найкращим футболістом Європи 1986 року і отримав Золотий м'яч - приз редакції французького журналу "Франс Футбол".
Шо тут взагалі коментувати?