Браво, Київ, і фу Донецьк

Закінчились матчі в єврокубках 2012/2013 рр. для двох українських команд. Тепер будемо ділити очки 4 на 6. Як же по-різному закінчив Арсенал і Металург.

Браво Київ, браво Арсенал. Команда виграла 5:0, а в результаті - програла і вилетіла. Парадокс. Не знаю, чи є щось подібне в історії єврокубків. Як же шкода Шацьких і компанію.

Боролись всі 95 хв. і не вистачило малого. Здавалось в безнадійній ситуації, особливо після вилучення гравця Арсеналу.

А що Донецьк? Безславно, бездарно вилетів. Під час перегляду 1-го тайму складалось враження, що Металургу ці єврокубки і не потрібні. В 2-му таймі - не набагато краще. Чого чекали? Втримати нульову нічию? І що отримали, а отримали "Ось вам!!!" (с).

Як же не заслужено в першому випадку. Через помилку якось долбоконика, команда втратила Лігу Європи, і все правильно в випадку з Донецьком. Вилетіли заслужено.

І ще одне. З перших хвилин матчу в Словенії була віра і надія на перемогу Арсеналу, і з перших хвилин була впевненість в поразці Металурга. Шкода, що закінчили однаково.

Автор: (Ruslan5555)

Статус: Наставник (1835 комментариев)