Одним из избирателей в Крыму выложено фото участка, где были собраны результаты голосования до их подсчета. Как оказалось - на данном участке на севере Крыма результат кардинально отличается от данных экзит-пола "наблюдателей".
http://freejournal.biz/article3547/index.html
Но не в этом даже дело. Сейчас опять не хотят слышать мнение части населения Украины. Если вы думаете, что проблема только в русских провокаторах, а так се гут. И по прежнему нужно Фарион включать в комиссию при разработке закона о языках то эта проблема вылезет не сейчас так позже.
Янукович обіцяв прокращення. Де воно? Янукович обіцяв своїм виборцям другу російську мову державною. Де це? Янукович обіцяв зменшити податковий тягар. Де це?
Фаріон сказала пару дурних речей, які в Україні не можуть бути реалізовані в принципі (але демократія дозволяє висловлювати свою думку усім). Тепер Ви говорите, що нова влада не хоче слухати іншу частину населення україни. А що ця частина населення хоче? І чому ця частина населення мовчала у трубочку при Януковичу?
Нова влада задекларувала збільшення повноважень місцевого самоврядування на основі Європейської хартії місцевого самоврядування (щоб потім не говорили, що когось нав'язав Київ). Нова влада задекларувала викорситання мов національних меншин на основі Європейської хартії про мови нацменшин, якою дохзволено використовувати мову національних меншин у діловодстві органів місцевого самоврядування, сприяння вивченню та розвитку мов національних меншин...
Давайте визнаємо чесно: частина населення України хоче жити в Росії, бо всі розмови про федералізацію - то від лукавого (почитайте хоча б що означає термін "федералізм"). Ну так їдьте в Росію і живіть. І не прикривайтеся тим, що хтось когось не хоче слухати. І не наводьте мені аргументів про "фашистів", "нацистів" та інші ярлики, особливо, коли в число так званих "фашистів" входять віце-прем'єр Гройсман, губернатор Коломойський тощо.
А що ця частина населення хоче?
---------
Вторым государственным русский
Крым вот вообще кроме татар и этнических украинцев голосовал за Россию
Я понимаю, что вас это задуматься не заставит, для вас все что не так как вы думаете это неправильно.
Просто потом не нужно удивляться что всякие гадости вылазят. И агрессия России никогда бы не произошла если бы интересы востока учитывались. А теперь когда у России появилась возможность раскачивать лодку тут и оказывается во всем Путин виноват. Да он ведет себя как бандит, но если бы не настрой части общества в Крыму и на востоке этого бы никогда не случилось. Но вам этот бред не интересен. У вас Янукович вор и все. А Яценюк не вор? А Турчинов. А Тарута? А Коломойский? Это все назначения уже новых властей.
Ну так їдьте в Росію і живіть.
---------
Ну так езжай в европу и живи, нечего мне указывать куда мне ехать. Я на этой земле родился, вырос и живу и решу без вас, что мне делать. Не нужно сюда лезть со своими идеями. В Киеве там указывайте.
Щодо мови: хіба російську мову хтось в Україні утискає? Хіба Вам ліньки вивчити українську, якою не говорити, а вміти хоча б писати? Чи це Ви вважаєте (вивчення української мови) приниженням?
Ну, і, вибачте, що це за аргумент: Путін бандит, але Яценюк, Турчинов, Тарута, Коломойський (забули до цього списку ще Ахметова, Колесникова, Фірташа, Пінчука і інших) - вори... Ну давайте не будемо призначати їх у цей складний після втечі Януковича час! А кого? Губарева? Яроша? Кілінчаєва? Кого, якщо протягом значного періоду часу не було виховано жодного патріотичного політика? У нас при владі всі вори... Але, Турчинов - в.о., Яценюк - камікадзе, Тарута та Коломойський - тимчасово, бо, можливо, у майбутньому керінвиків областей будуть обирати, а не призначати...
Ви кажете "...нечего мне указывать куда мне ехать. Я на этой земле родился, вырос и живу и решу без вас, что мне делать. Не нужно сюда лезть со своими идеями..." Правильно кажете, живіть, вирішуйте як жити, але... живіть у складі України і все. Бо не подобається в Україні - їдьте туди, де подобається.
Я, до речі, не в Києві живу.
А щодо Криму, то з 1945 року, після Великої Перемоги над фашизмом, анексія Криму вналісдок введення військ - перший випадок зміни кордонів держави внаслідок агресії однієї держави проти іншої. СРСР і колишню Югославію, як аналогії не варто наводити. Це був розпад федерацій. Одне ціе розбилось на шматки, Але, щоб одна країна збільшила свою територію за рахунок воєнний дій проти іншої країни - таке після 1945 року - вперше.
Что бы победить в войне, нужно адекватно оценивать ситуацию. Иначе - это самовнушение.
учетная запись этого пользователя была удалена