Суддівство

Динамо, Шахтер, Суперкубок Украины

Сьогодні був матч - відкриття сезону. Атмосфера на стадіоні була чудова. Вболівальники були єдині. Особливо вразили кричалки Киев-Донецк, пісня про Путіна і виконання гімну. Гра була рівна, але суддівство було в одну сторону, нашим Жабченко в другому таймі давав жовті кожні п'ять хвилин, а гравцям Шахтаря всього 1 в кінці матчу. Це ще не все було ще багато моментів, де він судив на користь суперника: 1)Руку Рахицького в штрафній він не побачив. 2) Жовту Срні коли він зняв футболку і зірвав кутовий прапорець він не дав. 3) По ходу матчу Драговіча два рази збили, там Жабченко повинен був дати жовті.

Автор: (IgorSol)

Статус: Наставник (1091 комментарий)