Хочу сьогодні трохи відійти від теми збірної та майбутніх матчів Ліги Чемпіонів які останнім часом, що і не дивно, заполонили весь футбольний медіа-простір, та зупинитись на фундаментальному - на нашому чемпіонаті. Одразу ж зазначу, що завжди рахував і рахую, що саме внутрішня першість являється базою та похідною як для наших клубів у Європі, так і для головної команди країни.
Це звичайно не аксіома, в Європі є маса протилежних прикладів, однак для України де переважна більшість гравців виступає в місцевих командах, таке твердження на мою думку є справедливим. Отже, якщо наш чемпіонат і далі буде регресувати, то в скорім часі це відіб'ється на наших котировках в Європі та світі. На жаль враховуючи ситуацію в державі, розраховувати на те , що у футбол будуть вкладати більше грошей не доводиться. На сьогоднішній день лише декілька клубів можуть більш-менш безбідно існувати( а можливо лише два), у інших або межа банкруцтва або режим жорсткої економії. В таких умовах число конкурентно-здатних команд постійно скорочується, а від того рівень ЧУ постійно падає і дуже важко передбачити коли ця ситуація хоча б стабілізується. Наше футбольне господарство вимагає(вибачте за затерту фразу) антикризових заходів, і причому негайних. І першо чергово я вважаю необхідно змінити формат першості, але тимчасово, як кажуть до кращих часів. Спочатку скоротити кількість команд до 12 чи 10-ти команд, а вже потім узгодити сам формат. Якщо 10 команд то грати в чотири кола(36 матчів), якщо до 12-ти то зіграти спочатку 22 матчі, згодом поділити за результатами на сильнішу і слабшу групу по шість колективів(ще 10 матчів, разом 32).При чому враховувати так звані "золоті очки", тобто бали набрані у матчах між собою. Це на мою думку збільшить інтерес до чемпіонату, оскільки збільшиться кількість "знакових матчів" і в свою чергу підніме рівень чемпіонату. Але ніяких плей-офф,як пропонує Луческу! Не треба першість перетворювати не розіграш кубку. Звичайно розумію, що не все так просто і однозначно, не претендую на істину, більш того навпаки хотів би почути думку інших любителів футболу по цій темі. Однак проблема існує, і я переконаний, що нашим футбольним можновладцям пора визначатись, або все залишити так як є, або щось таки змінювати.
2. Скорочення ігор небуде, а навпаки 32 або 36 ігор замість 26.
3.В Бельгії значить такий же чемпіонат як і я пропоную, лише більша кількість команд.
2. Скорочення кількості команд та кількості ігор ніколи не призводило до підвищення рівня чемпіонату.
3. Як приклади для вас. Аргентина (країна з населенням співнамним з нашим, тай економічно не набагато нас обігнала). У вищому дивізіоні грають 30(!!!) команд. Бельгія (населення набагато менше чим у нас). Піднесення збіною (зараз перше місце в рейтенгу ФІФА, хоча досить субєктивному рейтингу) розпочалося після того, як національний чемпіонат почали розігрувати по схемі, коли 16 команд грали 2 кола, а потім перші 6 ще 2 кола між собою. Тобто грають 40 турів чемпіонату. Наші ж грають зараз 26 турів і "дуже втомлюються".
2. Скорочення ігор небуде, а навпаки 32 або 36 ігор замість 26.
3.В Бельгії значить такий же чемпіонат як і я пропоную, лише більша кількість команд.
Там гравців дівати нікуди!
P.S. то. что предлагал луческу - плей-офф и ТРИ группы, которые фактически убивали интерес для второй группы и гарантировали продажу матчей в третьей группе. Кроме того, вторая и третья группы по его варианту фактически лишались бы спонсоров и интереса телевидения.
Звісно, що формат з поділом на групи має багато мінусів, але пускання на самотік призводить до того, що ми зараз маємо, коли інтересу, спонсорів і т.д. лишилися не тільки дві якість групи, а вся ліга.
пока фантазёры ставят знаки равно с аргентиной и бельгией, у нас чемпионат исчезает.
не становится слабее, не уменьшает количество команд, а исчезает.
чтобы рассказывать, как у нас себе можно позволить много команд, надо для начала показать абонемент с центрального сектора, и пяток билетов с выездов.
а то у нас больше всех про то, как надо тратить деньги на футбол, рассказывают те, кто сам футбол по телевизору смотрит.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
2. Так, в парні роки (коли відбуваються європейські чи світові форуми) розпочинати нам потрібно у другій половині липня. Чемпіонати, що грають взимку у накі роки розпочинають у другій половині серпня, тобто ми на місяць раніше. Якщо конкретно говорити про 2016 рік, то я б на 20 липня поставив суперкубок, а на 23-24 початок чемпіонату. Говорити, що ми будемо на Евро до самого фіналу, тобто 10 липня, також з розряду фантазій, а отже декілька тижнів у наших збірників на відпочинок точно буде (хоча в жодній футбольній країні світу гравці не мають так багато відпочинку як наші, місяць зимою і майже місяць влітку.
3. Так, мною все уже давно прораховано. 1. Наша збірна не участвувала на мундіалі, тому розпочати чемпіонат можна було на тиждень раніше (19-20 липня). 2. 13 серпня, середина тижня між 3 і 4 туром, на цьому тижні не було єврокубкових ігор, багато країн грали у цю дату. 3. 24 вересня, знову ж таки, середина тижня без єврокубків. Усі нормальні країни тут грали (Франція, Італія, Іспанія, Німеччина тур чемпіонату, Англія кубок ліги і т.д., список можна продовжувати. 4. 25-26 жовтня. Досить спірна дата, тур був запланований, але перенесений у звязку з виборами в ВР (знову ж таки, в жодній країні світу через вибори нікуди нічого не переноситься, можна було б зіграти у суботу і понеділок, неділля залишилася на вибори. 5. 3 грудня. Аналогічно пункту №3, середина тижня без єврокубків, переважна частина країн грала в цю дату кубки, а наприклад Франція і Німеччина тур чемпіонату. 6. 22 лютого, дата яку я описував (єврокубки уже відновилися в тому сезоні 17 лютого, при бажанні можна було зіграти). 7. 21-22 березня. Знову ж таки, певною мірою спіна дата, тур було перенесено на вимогу тренера збірної, щоб краще підготуватися до Іспанії. Чи допомогло це збірній питання реторичне. Ні в Іспанії, ні в іншій країні світу такі тури не переносять, є календар ФІФА згідно якого гравці мали поїхати у збірну 23 березня, всі збірні в Европі збирались саме в цю дату.
Плюс до цього дата з матчами відповідями 1/8 кубку, на цій стадії вистачило б і одного матчу.
В сумі маємо 6-8 дат, тобто як мінімум 32 тури могли зіграти.
4. Це Ваша особиста думка, я з нею не зовсім згоден, В Україні багато глобальніших проблем, але і цю потрібно вирішувати.
учетная запись этого пользователя была удалена