Про єдиний пул
Після 6 місяців роботи мені не вдалося об'єднати всі ТВ-права в єдиний пул, і я був готовий піти. Але клуби підтримували обраний курс, і я продовжив роботу.
Влітку був найбільш напружений період мого президентства. Два телеканали дійшли згоди і прописали проект, як поділити трансляції всієї УПЛ.
Була готова сітка трансляцій, в якій матчі не накладалися один на інший. Сітка була розбита на 4 дні – з п'ятниці по понеділок. Сума цієї пропозиції в півтора рази перевищувала заробіток клубів в попередньому сезоні. Чому не вийшло? Деякі клуби ліги були не дуже зацікавлені.До речі, "Перший національний" навіть пропонував викупити права на трансляцію всіх 12 клубів. Але деяким клубам не подобалося, що "Перший національний" ніхто не контролює. Тому все зірвалося.
Були призначені дата і час, коли ми повинні дати відповідь: чи є у нас єдиний пул. 11 клубів були згодні. І ось, я сиджу і чекаю дзвінка з відповіддю від одного клубу. Все вже прописано – всі суми, документи, графіки. За 15 хвилин до фінальної точки надійшов дзвінок з відмовою.
Є клуби, які не готові передавати ТВ-права з політичних причин. На жаль, без політики у нашому футболі ніяк. Якщо нічого не зміниться, то в наступному сезоні всі клуби будуть самостійно реалізовувати свої права.
Про пропозицію співпраці з Китаєм
Була пропозиція укласти меморандум з китайською лігою. Якби ми взяли в 4 клуби по одному китайцю, то вони були готові купувати у нас права на трансляцію УПЛ. З боку китайців була умова, що їх футболісти повинні грати мінімум 45% матчів.
Легіонерів влаштовувала зарплата в 500-600 доларів, до того ж, китайці доплачували б їм гроші на квартиру. Ми вели переговори з представниками міністерства спорту Китаю і з декількома нашими клубами. Але клуби відмовилися. Вважаючи, що це вплив на тренерський штаб.
Про формат УПЛ
В перспективі ми хочемо вийти на оптимальний формат з 16 клубами. Але станеться це тоді, коли клуби фінансово і інфраструктурно будуть готові до УПЛ. Розширення не до 14, а до 16, а, може, навіть і 18 клубів. У нас велика країна, є куди рости.
За два дні до старту нинішнього чемпіонату два клуби хотіли зніматися. Я не готовий їх назвати. Ми могли стартувати з 10 командами. Це була реальна загроза.
Про матч Маріуполь – Динамо
Ми діяли відповідно до регламенту та тримали нейтралітет. Ще на старті чемпіонату ми висловили пропозицію перший матч зіграти в Києві, а матч-відповідь – у Маріуполі, але клуби не підтримали. У цій історії ми не ставали на бік жодної із сторін. Ми намагалися робити так, щоб навколо цього матчу було якомога менше пристрастей і скандалів.
Про матч Карпати – Олімпік
КДК визнав, що Карпати повинні компенсувати витрати Олімпіку. І на 21 лютого плануємо призначити догравання. Ми зі свого боку приймемо рішення, щоб клуби грали з новими складами і дозаявленими гравцями.
Про співпрацю УПЛ із зірками шоу-бізнесу
Вони ходять на футбол і тим популяризують УПЛ в маси.
Я хотів досягти підвищення уваги до матчів ліги. Якщо зірки ходять на стадіон, то чому інші не йдуть? Звичайний квиток на стадіон коштує всього 25 гривень. Це навіть дешевше, ніж пляшка горілки.
Про власників клубів УПЛ
У мене хороші стосунки не лише з президентом Зорі Геллером. Я з багатьма президентами на зв'язку і можу поговорити про розвиток футболу.
Коломойський пропонував розширити УПЛ до 20 команд. Він слухає, сперечається та роздумує, а не спілкується в авторитарному стилі. Вважаю, що його бракує українському футболу.
Президент Карпат Петро Димінський давно просить допомогти списати борги клубів у зв'язку із важкою політичною ситуацією в Україні. Мова йде не про борги із зарплат, а про штрафні санкцїі.
Автор: Роман Бебех
----------
Ну пусть так и будет - будем гоняться по каналам кто кому права продал на очередную игру. Не самое страшное.
Якби ми взяли в 4 клуби по одному китайцю, то вони були готові купувати у нас права на трансляцію УПЛ. З боку китайців була умова, що їх футболісти повинні грати мінімум 45% матчів.
-----------
Где то слышал байку, что одна из ТОП лиг так и делает. Держит китайцев ради трансляций.
А якщо це будуть аргентинці , італійці , чи ті самі шведи , іспанці то чого б і ні.
Чого б не підсилити Сталь , Зірку, Карпати якісними виконавцями. А нам за це ще й гроші заплатять .
----------
Ну пусть так и будет - будем гоняться по каналам кто кому права продал на очередную игру. Не самое страшное.
Якби ми взяли в 4 клуби по одному китайцю, то вони були готові купувати у нас права на трансляцію УПЛ. З боку китайців була умова, що їх футболісти повинні грати мінімум 45% матчів.
-----------
Где то слышал байку, что одна из ТОП лиг так и делает. Держит китайцев ради трансляций.
У цій новині пишуть навіть за дев'ять гравців у сім клубів Прімери та Сегунди.
Ще раз прошу прийняти вибачення за напівфабрикат.
El dinero ya está tan por encima de la ilusión que hasta en una comunicación oficial el Sporting le dio la bienvenida a una de sus nuevas incorporaciones y le citó mezclando su nombre y el del equipo donde jugaba. Algo así como si hubiese anunciado a Enrique Sporting Quini.
Siete clubs españoles se han apuntado a esta iniciativa. Levante, Villarreal y Leganés, en Primera División. Numancia, Rayo Vallecano, Valladolid y Sporting en Segunda. Según La Liga todos tuvieron la posibilidad de acudir a terrenos árabes para realizar seguimientos y elegir a aquellos futbolistas que les podrían interesar. También enviaron ojeadores a una reciente concentración de la selección árabe en el sur de Portugal.
Los perfiles varían. En el caso del equipo asturiano llega Abdullah Al Hamdam, aún no ha cumplido los 18 años y su destino será el equipo juvenil o en el mejor de los casos el filial de Segunda B. “Es un delantero diestro alto, atlérico, resistente y con velocidad que maneja las dos piernas”, describe el club asturiano en un perfecto ejercicio de definición standard de futbolistas.
Ese perfil de futbolista joven y por hacer llega también a los viveros de Leganés y Villarreal, que abren las puertas a dos refuerzos. Pero por ejemplo el Valladolid ya ha presentado a un experto centrocampista de 26 años. Y para reforzar a los tres clubs de la máxima categoría llegan tres futbolistas con amplia trayectoria en la selección absoluta y que estarán en el próximo Mundial de Rusia. El delantero Fahad Al Muwallad se incorpora al Levante; el Villarreal se refuerza con el extremo Salem Al Dawsari, pilar del Al Hilal, que acaba de caer en la final de la Champions League asiática; al Leganés llega Yahia Al Shehri, un mediapunta con el que cierra sus 25 fichas disponibles para profesionales.
Todo tiene que ver con la oportunidad que percibe La Liga para consolidar mercado en Arabia. Los derechos de televisión se aguarda que crezcan de manera exponencial con la presencia de futbolistas saudís, también el interés de varias firmas comerciales. De hecho cada uno de los jugadores que llegan a España lo hace con un patrocinio detrás. En contrapartida, los dirigente árabes aguardan al menos entrenamientos de calidad para su representación y la posibilidad de que alguno de ellos pueda disputar partidos en una competición que jamás ha acogido futbolistas de esa procedencia. Los clubs, con todo, no adquieren un compromiso de alineación.