Канадійці не підвели!

Канада розгромила Росію в півфіналі молодіжного ЧС

В іншому матчі сильнішими були американці

В ніч на вівторок, 5 січня відбувся перший півфінал молодіжного чемпіонату світу з хокею, в якому зустрілись господарі змагань збірна Канади та збірна Росії.

Цікаво, що ці суперники зустрічались у фіналі ЧС в минулому році. Тоді Канада поступалась 1:3, але в підсумку зламала хід подій та перемогла 4:3.

Нині такої запеклої боротьби не було. Господарі відкрили рахунок вже на 59-й секунді. В першому періоді у ворота росіян влетіло ще три шайби. В другому та третьому періоді канадці закинули ще по одній, хоча могли й більше, адже Ділан Козенс не реалізував штрафний буліт.

Чемпіонат світу з хокею - 2021. U-20. Півфінал Канада – Росія 5:0 Голи: Ньюгук 1, МакМайкл 11, Перфетті 16 (більшість), Шнейдер 25, Козенс 59