Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Адиннарот

2021-07-05 22:28 Поки триває ЧЄ з фуболу бубочка і Ко продовжують шкваритися. Пам'ятаєте ботаніка- члена "фракції незрозуміло якого ...

Поки триває ЧЄ з фуболу бубочка і Ко продовжують шкваритися.

Пам'ятаєте ботаніка- члена "фракції незрозуміло якого наріду" такого собі Брагаря, який пропонував пенсіонерці "продати собаку та сплатити комуналку"?

Так ось Брагара затримали за водіння у стані наркотичного сп'яніння- є у кого брати приклад).

Але депутат-торчок написав заяву на патрульних. Крім того, від депутата ЗЕко-манди та його помічника надходили погрози у бік правоохоронців. Влада наркоманів рулить. Треба бубочці ввести санкції на наглих копів. Бач шо удумали - слуг обіжають...

Але далі цікавише. Геращенко написав у соцмережі, що до копів є питання - камера на грудях була вимикнена чи працювала. Я думаю, що запис вже стерто. Тоді поліцейські сядуть чи будуть звільнені. Брагар отримає компенсацію за моральну шкоду з бюджету України. Це буде тест Авакову, якщо зіллє поліцейських, то і з ним буде скінчено та зрозуміло. І все це відбувається, коли починають лізти слухи про відставку Аваканяна.

Сьогоді українці прийшли підтримати бойового генерала Павловського, який захищав Україну, та керував звільненням Маріка від сепарів. До цьогу переслідувались бойові офіцери Марченко, Рифмайстер та інші. А Банкова, де сидить 4 рази відкосивший від армії Вовочка, найняла тітушню, як у часи Овоща. Коли Павловський ризикував життям, паяц прибором вибивав чєчьотку на роялі . А зараз досі веде бізнес з агресором, пихаючи туди свої низькопробні серіальчики.

Тут один державний телеканал Дом , який створенний за наказом бубочки та виходить російською мовою, цей канал транслює передачу "русский дневник", у вказаній передачі демонструється карта росії з російським Кримом. З бюджету якої країни фінансується вказаний телеканал? 1 млн на день!!!!

Вже 94 дні, як офіційні посадові особи України примусово позбавили волі та утримують в невідомому місці суддю Чауса. Без будь-яких підозр та кримінальних справ. Ви все ще впевнені, що ми чимось відрізняємося від Білорусі?

І в кінці пльоночка) Квартал 95 і в'ю місцевій "Муниципальной газете"на гастролях у Горлівці, саме у ті дні 2014 р. було закатовано та вбито депутата Рибака. Про це вже писали давно, але тільки зараз в багатьох виданнях це з'явилося та вкинуто Страной юа., але в'ю не фальшивка. І це не просто так, представляю скільки справжніх зашкварів з відосами про корпоратіви на росії та іншого є в коллекціях спецслужб рф. Це було вказано бобіку на зустрічах в Омані, але він не зрозумів, тому кремль його міцно держить за причендала та не відпустить та рано чи піздно його зламають. Тому і хоче за будь-яку ціну зустрітися та заглянути у очі, знаєте кому)

Не розумію, як будуть військові віддавати честь говнокомандуючому на Параді на День Незалежності.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

05.07.2021, 22:28
alexander1964
Автор:
(alexander1964)
Статус:
Наставник (4791 комментарий)
Подписчиков:
4
Медали:
Выбор редакции × 3
Топ-матчи
Чемпионат Англии Кр-л Пэлас Брайтон 1 : 1 Закончился
Лига чемпионов Аякс Бешикташ - : - 28 сентября 19:45
Шахтер Интер - : - 28 сентября 19:45

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть