Руйнуючи традиції, слави не наживеш!

2021-09-05 00:15 Послухав нещодавно Петракова. Який розповів, що киянин. Це чудово. Киянин, знає традиції. Знає, що у футболі ... Руйнуючи традиції, слави не наживеш!

Послухав нещодавно Петракова. Який розповів, що киянин. Це чудово. Киянин, знає традиції. Знає, що у футболі дрібниць немає. І от що ми бачимо? Ще один киянин розпочав рік тому дивні експерименти. Коли під час домашніх матчів почав займати традиційно гостьову лавку. І одразу пішли негативні результати. Перший тайм ми грали на Бесарабські ворота, забивали. А у другому пропускали на ці ж Бесарабські і втрачали результат.

Всі кияни знають, що є київська традиція. І що цій традиції вже дуже багато років. Ці традиції були закладені ще до народження Петракова. І йому б, як киянину, не знати це... Не вірю. Знає. Другий тайм завжди на Бесарабку. Так виривали перемоги покоління Динамівців, покоління Збірної України.

Я вже думав, що із відходом Шеви все повернеться на круги правильні. Але знову гостьова лавка на НСК за нами. І другий тайм на Бесарабку грає суперник... Не дивно, що у нас такі результати.