Пропонуємо вашій увазі підбірку стадіонів на яких вже ніколи не проведуть Чемпіонат Світу з футболу.
Отже, відкриває рубрику український стадіон невідомого архітектора. Цікаво, яким чином футболісти чинять опір силі всесвітнього тяжіння? Грандіозна конструкція.
Стадіон у Південній Африці розрахований на 59 тис. осіб. Спроектувала його російська компанія ще в 80-х роках. Вам не здається, що трибуни розташовані якось не так?
Колишній стадіон норвезького Алесунд.
Стадіон болгарського Чорноморця з найжахливішими трибунами, які тільки можна побачити
У Сінгапурі побудували цілий плавучий спортивний комплекс. Він може витримати до 200 тонн.
Фарерські острови теж відзначилися своїм творінням. Стадіон-півострів займає своє місце в нашому списку.
Цей бразильський стадіон отримав назву "Зелена арена" напевно за унікальність в плані дизайну. Вдалося чудово сумістити колір трави і колір трибун, як тільки це вдалося?
Ще один "красавчик" на 4000 глядачів. Стадіон знаходиться в Хорватії. Багатьом просто не зрозуміти всю красу цього витвору.
Португалія, Брага. Це один з найдорожчих стадіонів Португалії, на його спорудження пішло близько $ 122 млн. Багато хто вважає, що це один з найкрасивіших стадіонів.
Погодьтеся, як для тренувань дуже симпатичне містечко ... гори, повітря, сонце. Металевий каркас служить якимось захистом для гірських масивів. Природу треба берегти!
Японія, Осака. Стадіон колишньої бейсбольної команди. Стадіон розташований в центрі міста, місткість - 31379 місць. Стадіон був знесений ще у 1998 році, а на його місці утворився такий житловий квартал.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости