Відвідав в неділю гру Динамо - Ворскла. Ідея прийти на стадіон виникла раптово, тому квитки планували придбати безпосередньо перед грою. Вже виходячи з метро "Майдан Незалежності" відчувався ажіотаж. Велика кількість людей, шарфи й символіка "Динамо", гучні вигуки та стійкий запах пива. Адреналін підганяв швидше до кас, щоб встигнути купити квитки. О 18-00 біля стадіону вже були 20-30 метрові черги. Своїм виглядом вони нагадували.. скажімо так, головастиків. Велика купа людей біля каси, й тоненька стрічка людей від неї. Подумки докоряючи собі за те, що не купив квитки заздалегіть, знаходжу хвіст головастика й покірно стаю в чергу. До футболу ще година. 30 метрів за годину - встигну!
І не встиг.... На футбол я потрапив о 19-35. Вже перед самою касою думав: Ех, хоч би квитків вистачило, така кількість людей! Такі великі черги!
Уявіть моє здивування, коли зайшовши на стадіон я побачив його напівпорожнім! Як це так! Я півтори години стояв в черзі! Та в моїй уяві на стадіоні, на моєму місці вже повинно було сидіти троє "зайців" один на одному!!! В проходах повинні були штовхатися люди, а на найближчих деревах воронам ніде було б сісти!
Я досі не можу цього зрозуміти. Я хочу прийти на стадіон. Я хочу заплатити гроші за футбольне шоу. А в результаті не можу. Скільки людей, провівши 30-40 хвилин в черзі, вже за 5 хвилин до початку розверталися, та й шли в бари пити пиво й залишати чайові офіціантам!
18-ти тисячний стадіон. 4 каси. 4 касира. В кращому випадку - це дві хвилини на одну людину (яка може взяти не більше 3-х квитків). Тобто, щоб продати всі квитки потрібно 7 днів!!! (18000 квитків/3 квитки в одні руки*2 хвилини на людину/60 хвилин/8 годин робочий день/4 каси). Про яку відвідуваність ЧУ може йти мова, коли більшість вболівальників просто не встигають купити квитки!
Невже так важко поставити у день матчу ще хоча б 5 мобільних кас? Я вже не кажу про продажу квитків через інтернет, та продажу квитків у різних районах Києва!
Хоч там що б не казали про рентабельність, але невже нема різниці між 11000 і 15000 вболівальників? Якщо я хочу повний стадіон, то я зроблю все, щоб якомога більше вболівальників купили квитки. Якщо я хочу повний стадіон....
Звісно, треба все робить заздалегіть. І квитки за день-два до гри купувати. А ще краще - абонемент... Але ж скільки є людей, які ходять на футбол під настрій!
Не потрібні вболівальники Суркісу. Гравцям, тренерам - потрібні, але не керівництву. Скільки вже ці теми піднімали на різних форумах, в блогах - "а воз и ныне там".
Ігоре Михайловичу, а давайте сходимо на стадіон разом! От Ви і я! Станемо в чергу за годину до початку матчу з Зарею чи Кривбасом. Щоб Ви побачили, чому так мало вболівальників ходить на чемпіонат України.
P.S. "Под настроение" лучше ходить в кинотеатр, а на футбол надо ходить независимо от "настроения".
P.S. "Под настроение" лучше ходить в кинотеатр, а на футбол надо ходить независимо от "настроения".
в таких вопросах руководство клуба должно подстраиваться под болельщика а не наоборот.
подкорректировал "немножко свой блог!? :)
ай маладэц!
> більше покупців, ніж у будній день. Ви розвісите всюди оголошення: "Я не виноват, что вам
> приспичило прийти именно в субботу! Могли бы и в будний день прийти и очередей бы не было!" Я
> Вас вірно розумію?
класс, в точку!!
да и разве за час до игры, это не заранее?
помнится когда бабушки перед стадионом продавали распечатанные билеты, то проблемы очередей в кассах просто не существовало и люди прийдя за полчаса до игры успевали попасть на футбол
таки нада в консерватории что-то менять, ибо не в посетителях дело
И на самолет вы не спрашиваете, наверно, почему, имея билет на руках за 40 мин. до отправки вас уже не пустят. ПРИ ЧЕМ СДЕСЬ СУРКИС?
уверен, они защитят свою позицию, и если Вы невзначай вспомните качество туалетов или упомянете про минимальный комфорт, Вам ответят достойно "ну и сиди дома!!"
спасибо что кротом не обзовут ;)
там тоже все так запущено и на полупустой стадион за час не купишь билет?
было бы интересно узнать со слов очевидцев
У нас стадио очень редко заполняеться даже на 50%
Поганий приклад. Прокоментуйте краще мій приклад з магазіном.
В остальные дни покупателей приходит либо мало, либо очень мало. И держать х...ву тучу продавцов и платить им зарплату мне кагбэ не с руки.
Вобсчем как то так.
И кто в этом виноват?
Суркис. Финита ля, тудыяво, камедия!
Але не в цьому суть. Ви так і не відповіли на питання. Ви, як керівник магазину, маєте таку ситуацію. Що Ви будете робити?Ви будете всім розповідать про інтернет, про абонементи, про те, що треба раніше приходити? Чи Ви просто збільшите в цей день кількість кас, для більшої пропускної здатності?
Я работаю в банке. И могу Вас заверить, сколько бы кассиров не работало, ВСЕГДА есть "тошнотики", которые прийдут и будут гундосить - вот, у вас очередь бу-бу-бу, шо за банк бу-бу-бу. Есть платежные дни. Они изветсны. ВСЕ валят именно в эти дни. А то что можно прийти в субботу (например) и проплатить без очереди, это до лампочки, или проплатить через клиент банк. Во всем ведь виновато руководство! Правильно?
Дякую за діалог, шкодую, що не прийшли до єдиної думки.
С платными туалетами ситуация несколько иная чем с тем примером, что я описал. Спрогнозировать поток (пик) "писунов" достаточно сложно, не правдали? Да и "сходить" в прок или зарание кагбэ не удастса, в отличии от билетов которые можно и нужно приобретать заранее. Вы согласны со мной?
Именно из-за этого + др. "околотрибунные" негативы привели к тому, что не хожу на стадион. до- и послевкусие от посещения стадиона, как от совкового мероприятия...
одно только облачко на горизонте публикации: если ситуация с ж/д билетами не решена, при том, что вбухивается в ИТ-службу сотни тыс. грн. ежегодно, то и увеличение кол-ва футбольных касс будет, боюсь, бессмысленным ходом для рядового болельщика. Как там у классика: "может в консерватории что-то подправить?"
Данная ситуация, по каким-то причинам, устраивает клуб или же фин. составляющая от продажи билетов не интересует на данном этапе хозяев... хз...