Команда Лупашка розпочала гру проти Динамо досить жваво і швидко зуміла вийти вперед – вже на першій хвилині Бущану довелося відтермінувати свій перший сухар у цьому сезоні УПЛ щонайменш до наступного туру. Питання в тому, у яких пропорціях заслуга Карпат у цьому голі та помилки динамівців, саме це i стало темою нового вiдео.
Розбираємось.Вiдео:
В першу чергу, не можемо не відзначити стартовий тиск команди Лупашка – після розіграшу м'ячі ми не бачили горизонтальних перекатувань, Альварес одразу виконав спробу розрізати середню лінію вертикальною передачею, але її було перехоплено Біловаром. У доторк він грати не став, а поки шпортався із м'ячем – львів'яни встигли змінити позиції та накрити вільних динамівців.
Тож Біловару довелося пасувати назад. А як ви можете знати з власного досвіду або пам'ятати по попереднім відео, пас назад – це завжди можливість без ризику для команди, що перебуває без м'яча, підняти лінію блоку вище, чим в першу чергу і займуться Невеш та Очеретько, які працювали у першій лінії та відповідали за те, аби перекрити варіанти пасу в середину та відрізати від епізоду когось із центральних захисників.
Саме таким чином на фланзi, куди Карпатам вдалося вiдтиснути киян, утворилася наступна ситуація:
Вівчаренко опиняється у свого роду пастці без наявності кисню (варіантів обігратися з партнерами), тож вимушений вдатися до передачі верхом, яка мала би, напевно, йти на хід Кабаєву, але через Підлепенця, який створював тиск на Костянтина, м'яч зрiзався та не полетів так, як планувалося, що стало не надто вигідним для Кабаєва сценарієм, і Полегенько виграв у нього боротьбу на другому поверсі.
Пiсля якої м'яч полетить до пiдступiв штрафної киян, де за нього вестимуть боротьбу Очеретько та Михавко. Так, тепер ми вже майже на фiнiшнiй прямiй, адже знаходимось вже бiля штрафної Динамо, але i попереднi деталi були важливими, адже за ефектом домiно вели нас саме до цiєї точки.
Тарас часто виграє перший дотик, статистично це дуже яскраво підтверджується, у нього великий відсоток виграного повітря, Очеретько хоч і не низький, Михавко все одно тут має певну перевагу у зрості, але виграючи право першим зіграти у м'яч, Михавко часто невдало підставляє голову, внаслідок чого, виграний верх у його випадку взагалі не означає збереження контролю для команди. Михавко може вибити м'яч вперед або у гіршому випадку в аут, але натомість запалює свічку у так званій чотирнадцятій зоні, тобто зоні перед штрафною, де вже знаходиться Костенко. Іншими словами, статистично вдалий епізод персонально для Михавка і колективно для Динамо, на ділі є негативним, бо рівень небезпеки після виграного єдиноборства не зменшується, як можете бачити.
Після цього Костенко заволодів м'ячем, він опиняється перед штрафною Динамо і має різні варіанти для загострення, задля яких треба ризикувати, тож обирає нехай і просте, але те, яке дозволяє його команді закріпити володіння у цій точці, та просунути його у більш небезпечну – у свого роду ізоляцію для Підлепенця проти Вівчаренка.
Там вінгеру Карпат протидіє тільки Вівчаренко, Біловар не наважується зблизитися, адже біля воротарської зони у нього 2 в 2 проти атакерів Карпат, тому Підлепенець отримує достатньо часу на те, аби впоратися з Костянтином.
Дивiться повний розбiр на вiдео:
Автор: Телеграм-канал про неочевидну сторону футболу SpielRate | Інший Футбол
То шо Вівчаренко знову дозволив зробити передачу - це одне. Але подивіться як тупо грає Біловар в цьому епізді:
1. Тримає опонентів у себе за спиною, а не в полі зору.
2. Навіщо ти криєш (спереду!!!) гравця, що забіг в оффсайд???
3. Навіщо покинув одного гравця на ударній позиції???
Таке враження, що чувак взагалі не розуміє як треба грати! То нахіба його ставити???
"Биловар - это мина замедленного действия, того и жди от него лажу, ужас какой нетехничный. А его действия при 0:1 - просто дно... За спиной два игрока, а он кроет спереди того, что забежал уже в оффсайд... Я ху... э-э-э балдею без бояна..."
Хто хотів - той давно все побачив. Мабуть на СаШо все-таки є тиск з боку сім"ї.
Оце і є головна помилка Біловара! Що він "криє" ЯКУСЬ МІФІЧНУ ЗОНУ! До речі, у ту зону, яку він ніби-то криє, м"яч не може ніяк потрапити, бо на шляху м"яча два захисники - Вівчаренко і Михавко, ще й Андрієвський, а Біловар "криє" зону за ними!!! Плюс до цього, гравець суперника у цій зоні вже забігає в "положення поза грою". І якби Біловар був грамотним захисником, то він би тримав супернників у полі свого зору, розташовуючись не перед, а за, або принаймні нарівні. І просто залишивши його у слушний момент в оффсайді.
А оскільки ми маємо справу з футбольним невігласом, то він і грає відповідно. Так грають на шкільному подвір"ї у 5 класі, друга четверть - ніхто нікого не "тримає".
І теєчки, які можуть бути іграшки у зони, коли супеник у карному майданчику в 10 метрах від воріт? У карному 11 гравців, про які зони може вже йти мова???
Очевидно, цього горе-захисника саме так і вчили - тримати не гравців, а якісь міфічні зони (у карному майданчику). Тому з величезною ймовірністю можна прогнозувати ще не один десяток провалів від зятя.
То був Кадар, потім з"явився Сирота, тепер ще одного унікума знайшли...
Вашу недолугу теорію "тримання зон", а не гравців у карному майданчику (оце і є реальна маячня) легко розбили на практиці. Сам результат епізоду вам нічого не підказує? Може щось не так у вашій парадигмі?
Навряд чи ви зрозумієте, тому підкажу (та в принципі не стільки для вас, скільки для істини): контроль зон ніхто не відміняв, їх потрібно контролювати, але не тупо і бездумно, і не в першу чергу - в першу чергу потрібно слідкувати за гравцями суперника! Тоді не буде умовний Очеретько залишатись один на лінії воротарського майданчика, а безумовний бездарь Біловар "крити" свого ж воротаря!
П.С. Для чого ви "витрачаєте свій час" тут, як ви пишете? Щоб пропіарити свій ютуб-канал? Чи щоб продемонструвати свої базові футбольні основи? До речі, де ви, якщо не секрет, здобували ці основи: грали під керівництвом авторитетного фахівця, чи пройшли якісь тренерські курси, чи може у якомусь футбольному менеджері на компі вчились? Чомусь мені здається, що останній варіант.
Я витрачаю свій час на розбір матчів, ділюсь ним тут, адже тут присутня певна кiлькiсть людей, яким це цікаво. А які претензії до піару мого ютубу? Ну якщо вам не треба – ігноруйте, комусь іншому це цікаво, тож він знатиме, куди можна підписатися, аби отримати детальний розбір певних матчів. Чи може краще не піарити, щоб не знали? Коли Я роблю розбір, то вкладаю в нього достатньо інформації, щоб таких неадекватних коментарів не з'являлося, але цього разу, на жаль, виявилося недостатньо, тож довелося вiдповiдати. Щодо футбольних основ, можете мій розбір показати футбольному тренеру, якщо є багато сумнівів у якості моєї інтерпретації, а так, то просто "слиш, умнік, ти чьо такий вумний?" тільки виходить замiсть конструктивної критики. Не моя провина, що ви не знаєте елементарних основ. До речі, цей коментар для вас останній, Я попереджав, що не маю бажання розжовувати це вдесяте i витрачати стiльки часу на суперечки, ви мене не послухалися, тож, так як мені знову довелося це зробити, оплату беру у вигляді бану, бо читати такі висери – сорі, не моє, маю інші справи, гудбай