Лунає Гімн України!
1650989104 0 0 76816
На стадіоні лунає всесвітньовідома пісня "You'll never walk alone".
1650989039 0 0 76815
Стартовий склад "Боруссії": 35.Хітц ,37.Семич, 34.Понграчич, 16.Аканжі, 14.Шульц, 23.Джан, 44.Ферай, 49.Тац, 11.Ройс (К), 43.Байно-Гіттенс, 9.Холанд.
Запасні: Унбехаун, Загаду, Геррейру, Мукоко, Брандт, Рейньєр, Пасслак, Хобер, Гюрпюз, Пападопулос, Ауссі, Фінк, Фіннссон, Роте, Буено.

Стартовий склад "Динамо": 1. Бущан, 20.Караваєв, 4.Попов, 25.Забарний, 44.Дубінчак, 5.Сидорчук (К), 10.Шапаренко, 29.Буяльський, 99.Антюх, 9.Довбик, 17.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 6.Бурда, 8.Шепелєв, 14.Вівчаренко, 18.Андрієвський, 19.Гармаш, 28.Кулач, 24.Сирота, 41.Кравченко, 73.Боль, 89.Бражко.
1650988367 0 0 76814
Шановні друзі, запрошуємо вас на благодійний матч між "Динамо" та "Боруссією".
1650988139 0 0 76813
1’
Матч розпочався.
1650989316 1000 1 76817
1’
Відзначимо вихід Артема Довбика в основі "Динамо".
1650989455 1000 0 76818
4’
ГОЛ! Джеймі Байно-Гіттенс відкриває рахунок у зустрічі. Після швидкої атаки Дормунда, Холанд відпасував в центр штрафної, звідки півзахисник пробив точно в кут воріт - 1:0.
1650989765 4000 8 76819
7’
"Динамо" також намагається атакувати.
1650989999 7000 0 76820
9’
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Віталій Буяльський зрівнює рахунок! Півзахисник пробив точно з кута штрафної у дальню дев'ятку воріт суперника - 1:1!
1650990040 9000 8 76821
11’
Гооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Владислав Ванат виводить "Динамо" вперед! Після довгої передачі, Ванат виграв боротьбу у захисника і пробив повз голкіпера "Борусії" - 2:1!
1650990273 11000 8 76822
15’
"Динамо" дуже добре виглядає у ці хвилини.
1650990451 15000 0 76823
17’
Фол захисника "Борусії" на Довбику в штрафній - пенальті!
1650990473 17000 0 76824
18’
Нереализованный пенальти
Микола Шапаренко не реалізував пенальті. Хітц відбив мяча!
1650990561 18000 9 76825
21’
Ще момент у "Динамо"! Антюх пробиває вище воріт після паса з правого флангу!
1650990609 21000 0 76826
24’
"Борусія" провела свою атаку, але захист киян зіграв надійно.
1650990895 24000 0 76827
29’
Заміна у "Борусії": змість Аканджі на поле вийшов Ауссі.
1650991151 29000 3 76828
34’
Дальній удар півзахисника "Борусії" - мяч пролетів біля дальньої стійки.
1650991362 34000 0 76829
34’
Довбик пробиває в стійку!
1650991436 34000 0 76830
35’
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Владислав Ванат забиває третій гол! Після передачі від Сидорчука у центр штрафної, Ванат прийняв м'яча і пробив точно повз голкіпера - 3:1!
1650991493 35000 8 76831
39’
Бущан грає надійно після дальнього удару суперника.
1650991643 39000 0 76832
41’
Ферай пробив з дальної дистанції - Бущан на місці.
1650991739 41000 0 76833
42’
Момент у Буяльского! Віталій вирішив перекинути м'яча через голкіпера, але пробив несильно.
1650991829 42000 0 76834
45’
Буяльський пробиває по центру воріт після прострілу з лівого флангу.
1650992061 45000 0 76835
45+1’
Перерва.
1650992089 45001 1 6 76836
46’
1650993012 46000 2 76837
48’
Заміни у "Динамо": Кравченко замість Антюха, Вівчаренко замість Дубінчака.
1650993213 48000 3 76838
54’
Бущан парирує удар Ренєра з пенальті!
1650993530 54000 0 76839
56’
Знову надійно грає Бущан після удару суперника.
1650993689 56000 0 76840
57’
Момент у Довбика! Після прострілу Ваната з лівого фланга, Довбик пробив з декількох метрів, але м'яч пролетів мимо воріт.
1650993749 57000 0 76841
61’
Попов блокує удар суперника. Кутовий.
1650993949 61000 0 76842
65’
ГОЛ! Том Роте скоротив відставання у рахунку. Після розіграшу кутового і передачі у штрафную, захиснику вдалось пробити точно з декількох метрів - 3:2.
1650994288 65000 8 76843
68’
Бущан знову рятує нашу команду від пропущеного голу.
1650994457 68000 0 76844
71’
Прекрасний момент втратили динамівці, але Буяльский не зумів пробити голкіпера "Борусії".