Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Официально. Чемпионат Украины возобновится 15 марта

2014-03-06 15:23 У четвер, 6-го березня, у Будинку футболу відбулась нарада з питань всебічного розгляду ситуації у професіональному ... Официально. Чемпионат Украины возобновится 15 марта

У четвер, 6-го березня, у Будинку футболу відбулась нарада з питань всебічного розгляду ситуації у професіональному футболі та прийняття можливих рішень виходу з даної ситуації.

На спільному засіданні були присутні президент Федерації футболу України Анатолій Коньков, Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов, представники Комітету професіонального футболу Федерації футболу України, Дирекції Прем’єр-ліги, керівників футбольних клубів Прем’єр-ліги за участі представників Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України.

Об’єктом перемовин стали питання відновлення матчів весняної частини чемпіонату України з футболу та організації створення оновленого календаря змагань Прем’єр-ліги.

Учасники наради заслухали рекомендації представників МВС та СБУ щодо відновлення матчів Прем’єр-ліги у контексті можливостей забезпечення охорони правопорядку на стадіонах. Представники клубів висловили одностайну думку, що проведення матчів чемпіонату України необхідно розпочати якнайскоріше, залучивши при цьому соціальні резерви із «ультрас» футбольних клубів для охорони громадського порядку на стадіонах. Представники Прем’єр-ліги наголосили на готовності розробки у найближчий час нового проекту календаря футбольних змагань.

За словами Міністра молоді та спорту Дмитра Булатова, рішення важливо приймати, ґрунтуючись на потребах суспільства. «Оскільки вся країна чекає на проведення матчів чемпіонату, змагання необхідно відновити якомога швидше», - сказав міністр. Булатов наголосив на повній підтримці ФФУ з боку Міністерства з приводу майбутньої організації футбольних змагань.

У підсумку, учасники наради прийняли рішення відновити матчі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги 15-го березня. Крім того, на загальних зборах Прем’єр-ліги планується переглянути рішення Дирекції ПЛ щодо переносу матчів 19-го та 20-го турів на пізніший термін.

СМИ: «Динамо» может летом продать Назария Русина в «Генк»

06.03.2014, 15:23

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть