Защитник днепропетровского
«Днепра» Андрей Русол рассказал, о чем он беседовал с главным арбитром субботнего поединка с киевским
«Динамо» — Виталием Годуляном — сразу после финального свистка.
«Я спросил, не снятся ли ему кошмары после таких матчей, и не будет ли ему стыдно. Он на оба вопроса ответил утвердительно», — цитирует Русола
официальный сайт днепропетровцев.
Капитан «Днепра» также отметил, что негативные эмоции игроков его команды ни в коей мере не коснулись футболистов «Динамо», со многими из которых днепропетровцы выступают под знаменами сборной Украины. «Ни в коем случае. Динамовцы просто выходили на поле и делали свое дело. Мы после игры пожали друг другу руки и расстались нормально», — отметил Русол.
-
Владимир Петренко(Grenka)
- Опытный писатель
27.10.2009 21:33
Неприятнее всего было слышеть Беса. С его-то количеством травм.
- 0
-
Валерий Титаренко(vallim1717)
- Опытный писатель
26.10.2009 23:55
- 0
-
Євген Невідомий(vorOtnik)
- Опытный писатель
26.10.2009 21:30
Коли публічно марить дЕнисов-це закономірно:на чиєму возі сидиш-тому й пісню співаєш.Тридцять срібників треба відробляти.Але коли публічно марить діючий гравець одного з провідних клубів Премєр-ліги та збірної України Андрій Русол,це наводить на думку,що у певних гравців в Україні щось негаразд,скажемо так,з розумінням футболу.Хоча мотивація таких висловлювань є очевидною-це відсутність достатнього рівня професіоналізму та майстерності. Цікаво,чи пригадує сам А.Русол хоч якісь помилки у власній ігровій карєрі?Чи він вважає,що усі матчі,включаючи той,про який йдеться,він зіграв бездоганно?Якщо,все ж таки пригадує,хоч якісь помилки,що він їх припустився на футбольному полі,то чому ж він відмовляє у праві робити помилки іншим людям,зокрема судді матчу "Дніпро"-"Динамо"?Заданні ним запитання судді,свідчать про його необєктивність у оцінці перебігу матчу.У будь-якому разі,я бажаю А.Русолу,щоб на його спортивному шляху ніколи не зустрічалися пАшаєви.Окрема розмова про поведінку глибоко поважаємого мною пана В.Безсонова.Я маю на увазі його відповідь,щодо певних змін у призвіщі судді,у звязку призначеним Годуляном,нібито,хибним пенальті.Хочу нагадати пану В.Безсонову,як поводився на персконференціях,світла йому память,В.В.Лобановський.Я щось не пригадаю,щоб Публічно Валерій Васильович виражав незадоволення суддівством,а,тим більше ображав суддів.Не знаю,про що він думав після програнних матчів,але пропускаю,що про такий рівень ігрової майстарності команди,котрому не зміг завадити у здобуті перемоги жоден рефері у світі!І ще,раджу панові В.Безсонову пригадати результати двобою Яремчук-Вальдано.Так,про всяк випадок.І поведінку Вальдано після матчу.Хоча стану зламаних кісток ноги І.Яремчука відвідини у шпиталі і подарований Вальдано йому годинник,накраще не змінили.Особисто мені соромно було за некоректну поведінку видатного гравця українського та світового футболу,а нині тренера "Дніпра" В.Безсонова,хоча я хотів би ним пишатися так,як у ті часи,коли він був гравцем.
- 0
-
(ALEX-F)
- Опытный писатель
26.10.2009 19:28
В кои веки пресса вспомнила Русола, "Дай дурню помолитися,так він лоба РОЗПИЗ...ТЬ,
- 0
-
vit buz(vitt)
- Старожил
26.10.2009 21:07
великое дело пресса! я первый и последний раз Русола запомнил в 2006-м, с тех пор ничего не сышал, но помню же до сих пор. бля...
- 0
-
Саша Шинкарь(melitopol73)
- Опытный писатель
26.10.2009 19:17
А Русол не задавал себе и своим партнёрам по команде ( Селезнёву , Калине и другим ) вопрос , а почему у "Днепра" не 28 или хотя бы как у шахты 25 очков , а всего лишь 21? Или в матчах , где "Днепр" терял очки тоже Годулян судил а Суркис башлял ? Так по ходу у Суркиса лавэ больше чем у Ахметова ? А может причины нужно искать в себе и выкладываться на 100% во всех играх , а не пытаться оторвать ноги там , где надо показывать ИГРУ и доказывать свои притязания на Лигу чемпионов .
- 0
-
Glory UA(glory)
- Наставник
26.10.2009 19:12
Такое впечатление, что пенальти решило исход игры.
- 0
-
Den ZZZ(denzzz2008)
- Читатель
26.10.2009 16:34
Moderator
- 0
-
Виталик билов(Moderator)
- Наставник
26.10.2009 16:22
- 0
-
Den ZZZ(denzzz2008)
- Читатель
26.10.2009 16:14
Дыма без огня не бывает...
- 0
-
Сергей Иванов(fanatdinamo)
- Опытный писатель
27.10.2009 10:21
Ребята. Русол и Назаренко и Ротань украинцы:)) и молимся,чтобы пидары типа денисова не спровацировали действительно скандал. Я считаю,что конфликт на ровном месте и раздувают его не футболисты и фанаты днепра,у них это эмоции, а кто-то другой...Кто????? Всем удачи:)) Чтобы Украина прошла Грецию,и Русол, Милевский,Гай,,Кобин,Чегринский,Назаренко. Порадовали нас на ЧМ:))
- 0
-
Дмитрий из Минска(divor)
- Наставник
26.10.2009 16:12
Днепро-вцы, однозначно, изначально были настроены с предубеждением к Годуляну.
- 0
-
Den ZZZ(denzzz2008)
- Читатель
26.10.2009 15:11
havchik
- 0
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
26.10.2009 15:33
от я теж, не розумію Назара то яким боком сюди прилели:( Дуже жаль, якщо він не вилікується до греків... І взагалі це роздування і випуск пару ні до чого хорошого не приведе. Зараз головне добре зіграти в ЛЧ, а збірній проти греків. Нікому ці ломання списів не потрібні...
- 0
-
Den ZZZ(denzzz2008)
- Читатель
26.10.2009 16:13
MateyS
- 0
-
Y K(vojd)
- Наставник
26.10.2009 16:55
Vot Русол toje luchshe by v football nachal igrat'
- 0
-
Den ZZZ(denzzz2008)
- Читатель
26.10.2009 15:08
А Милю наказать не надо, что выбежал на поле и начал пиндеть?
- 0