Защитник донецкого «Шахтера» Александр Кучер прокомментировал эпизод со своим удалением во вчерашнем матче 1/8 финала Лиги чемпионов с мюнхенской «Баварией» (0:7). Напомним, красную карточку «горняк» увидел перед собой уже на 4-й минуте встречи, при этом в ворота «Шахтера» был назначен пенальти.
«В том эпизоде я хотел пробросить мяч, но не попал по нему. Не скажу, что там был какой-то контакт. Марио Гетце грамотно упал, и судья назначил одиннадцатиметровый. Думаю, ситуация не тянула на удаление.
Но это ни в коем случае не снимает с меня ответственности. Конечно, тяжело играть 90 минут в меньшинстве против одной из лучших команд мира. Считаю, что я полностью виноват в таком результате поединка», — цитирует Кучера официальный сайт «Шахтера».
вилучення Ярмоленка, Беланди і кучера - із одного ряду.
У Європі і світі (на високому рівні) майже ніколи не атакують суперника ззаду!!!
Часто можна бачити як захисник біжиьт за форвардом пів-поля до своїх воріт - на відстані кроку! - при цьому форвард виходить 1-на-1 но!! - захисник нічого йому не робить!!!
І це - массове явище.
На відміну від нашого чемпу, де удар по ногах ззаду чи інша грубість - абсолютно звичайне явище, а для деяких команд - навіть і не наказуєме не то що вилученням но й карткою чи навіть штрафним.
Кучер просто звик саме так діяти в захисті - він це робить по 3 разу в кожному матчі ЧУ.
Як він міг діяти по-іншому?
І що прикольно, що він навіть цього не розуміє. І чомусь цього не розуміє також коментатор матчу, журналісти, експерти, бувші футболісти - но:
у футбольному топ-світі ззаду суперника не атакують!
АТАКА ЗЗАДУ нині - це ТАБУ!
І, чого гріха таїти, нашим динамівцям це також дивно. Но чим раніше вони це зрозуміють - тим краще для них.
Врешті, що страшного в 1-на-1?
Адже це - ще не пропущений гол, а шанс власному кіперу показати свій клас і свою майстерність.
Хіба це погано?
-
anatoli draiuk(draiuk)
- Старожил
15.03.2015 17:23
Я повністю підтримую Кучера , ситуація не тягнула на вилучення , до того моменту , поки Кучер не почав розказувати судді що той не правий .
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
14.03.2015 09:31
Звичайно, що ніякого пеналя та тим паче червоної не було. Гьотце - артист. Красиво впав.
- 0
-
Петро Беличко-Попович(Mees)
- Старожил
12.03.2015 15:25
Как говаривал мой тренер: Если ты в своей штрафной делаешь подкат и выбиваешь мяч - ты молодец [просто молодец], если привозишь пеналь - баран...
- 0
-
Александр(alex2604)
- Наставник
12.03.2015 15:03
Мы будем получать такие красные карточки до тех пор, пока у нас будут существовать "Правила футбола Украины", а не просто "Правила футбола". Коллине - привет!
- 0
-
Мирослав Ковач(MiroBachi)
- Начинающий писатель
12.03.2015 13:03
Що ви пісяєтесь від щастя! Сьогодні побачити що будуть творити судді в Ліверпулі. Українські команди, з їхньою ситуацією на сході, з болільниками які бігають бити французів ( не важливо з Генгаму, або Сент-Етьєну), але не можуть масово поїхати на виїзд і т.д. нахер потрібні зажирівшій Європі.
- 4
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
12.03.2015 12:24
Кучер, нема чого скиглити - сприйміть 7:0 ще не як найгірший варіант, оскільки рахунок міг бути і двозначний. Ваша "машина для достижения побед, независимо от условий, в которых мы находимся и где играем" показала усій Європі у повній красі свої найкращі якості. А відносно видалення, то згадай своє театральне "вмирання" у матчі з ДК, в результаті якого був вилучений абсолютно безпідставно Вукоєвич, решту ваших "шалостей" та підтримку судей у ЧУ, які допомагали вашій кротовні ставати "чемпіонами". Так що, як говориться, усе, що було вчора, було "по ділу".
- 4
-
Андрій(mudran)
- Наставник
12.03.2015 12:23
фол був ідентичний як і в матчі з Металістом, не знаю щось я не чув щоб будулай сирна чи кучер стверджували що там червоної нема, а тут вже все істерика бо це проти них так судять
- 8
-
(total_dk)
- Наставник
12.03.2015 12:21
- 1
-
Петро Беличко-Попович(Mees)
- Старожил
12.03.2015 15:28
Гетце упал, ибо почувствовал контакт. А раз был контакт - значит пеналь.
- 1
-
Граф де Билл(vazh)
- Старожил
12.03.2015 11:52
Пора принять положение - за одно нарушение давать ОДНО наказание.
- -5
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
12.03.2015 12:49
хорошо, что я не выключил ящик после липового удаления Ибрагимовича...Иначе бы пропустил мастер-класс КАК надо играть в гостях 90 минут против сильной команды в меньшинстве...
- 3
-
Нестор Махно(Valerra)
- Эксперт
12.03.2015 16:41
Я теж)) Навіть таймер поставив на тєлєк щоб виключився як засну)
- 1
-
Mike Sorokin(Mike-Alex)
- Наставник
12.03.2015 11:49
Удаления действительно не было.И Ибрагимовича тоже зря удалили.Но как-то по-разному играли после этого "флагманы" украинского и французского футбола...)))
- 3
-
Николай Моя(nickcol)
- Наставник
12.03.2015 11:29
Судья, как видно на повторе, указал на точку, а карточку не доставал. Кучер сначала поднимал руки к Богу, а затем выпросил ее у судьи.
- 6
-
Хулиган Полигамович Галюцинищев(anarchyst)
- Наставник
12.03.2015 11:26
Динамика эпизода (после остановки игры) подсказывает, что Кучера удалили за длинный язык.
- 9
-
AndrewRatt(Aratt)
- Наставник
12.03.2015 11:56
- 0
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
12.03.2015 11:25
Санек привык, что в ЧУ игрокам Шахтьора раньше и пенальти не назначали, и удаляли мало. А тут, оказывается, по правилам судят не только их соперников ( чем отличается карточка игроку Металлиста в ппоследнем матче от карточки Кучеру?), а и них самих...Пичалька
- 5
-
L F(Leonard)
- Эксперт
12.03.2015 11:15
Может теперь и не атакуют, но в 1966 году в Англии в полуфинале атаковали и даже безнаказанно. Это могут подтвердить те, кто помнит СССР- ФРГ.
- 1
-
Хулиган Полигамович Галюцинищев(anarchyst)
- Наставник
12.03.2015 11:22
Это из серии "Вспомнила бабка, как девкой была!".
- 0
-
ArashiDo Den(Papik49)
- Наставник
12.03.2015 10:59
Кстати, самая быстрая красная карточка в истории ЛЧ
- 0