Защитник донецкого «Шахтера» Сергей Кривцов прокомментировал «вылет» своей команды из Лиги чемпионов от швейцарского «Янг Бойз», с которым «горняки», напомним, не сумели справиться в 3-м квалификационном раунде турнира (2:0, 0:2, пенальти — 2:4).
«Что сейчас на душе? Все плохо. Мы не прошли дальше. Обидное поражение, после которого тяжело что-то говорить.
С нашей стороны были удары по воротам, но в футболе нужно еще попадать и забивать голы. Сегодня у нас это не получилось. Соперник же реализовал свои шансы, поэтому прошел дальше. У „Янг Бойз“ вышли быстрые контратаки, в ходе которых мы не успели перестроиться. После второго гола у соперника появился кураж, они воспрянули духом, мы же, наоборот, подсели», — цитирует Кривцова официальный сайт «Шахтера».
-
Юный Динамовец(malow)
- Наставник
05.08.2016 22:21
- 0
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
04.08.2016 14:18
Тіпа хтось казав 95 на 5, користь шахтьора... Хоча мені чомусь жалко..., жалко одного Фонсеку.
- 3
-
Юный Динамовец(malow)
- Наставник
05.08.2016 22:24
- 0
-
Виталий Буковинець(Bukovinec)
- Опытный писатель
04.08.2016 14:03
Як тільки недокоментатор почав злорадствувати з приводу поразки Динамо Туну 1:0, Шахтар отримав зразу дві банки! Отримав облюд(це я коментатору)???
- 1
-
Sergii Ribakov
- Наставник
04.08.2016 13:50
верняк, а где видео с дашкой в самолёте, "нах_й ЯнгБойз"!!!
- 2
-
Володимир SV(VovaSV)
- Начинающий писатель
04.08.2016 12:24
вышли с шампанским ушли с пробкой от него..надо уважать соперника ведь они говорили что постараються пройти, так и сделали
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.08.2016 11:55
"Шеф, всё пропало, все пропало! Гипс снимают, клиент уезжает…" (с)
- 0
-
игорь замковой(igoza21)
- Старожил
04.08.2016 11:04
Крот сказал: ....Сергей Кривцов: «Всё плохо...»...Народ сказал--------:" Та не, всё хорошо!".....
- 2
-
Oleg Popov DK
- Наставник
04.08.2016 10:59
На том кураже они должны были и третий забивать - тогда бы не мучились в серии.
- 0
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
04.08.2016 10:58
Як це він забув згадати про "искусственное поле" - це ж неправильне поле, бо в ньому нічого не вириєш!
- -1
-
Робинзон Кукуруза
- Читатель
04.08.2016 10:58
Ждем с нетерпением интервью Витьки Грача :)Он всё объяснит))
- 6
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.08.2016 11:56
Он еще не проспался.
- 1
-
николай сумцов(sumik)
- Наставник
04.08.2016 10:52
- 1
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
04.08.2016 10:56
зассыники подлец и слепцов?
- -7
-
andrey andrey(andrey77318356)
- Читатель
04.08.2016 12:41
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- -1
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
04.08.2016 10:40
Шкода таких як він, ОРдець, Коваленко --а інших ні
- 0
-
Роман Миколайович(Opir)
- Начинающий писатель
04.08.2016 10:58
А Коваленка чому шкода? Його просто з картинки хвалили і в збірну запхнули. Де на місці плеймейкера нічого не зробив. За що жаліти? Хай краще грати навчиться!
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
04.08.2016 10:40
"Скромнее надо быть, ребята, скромнее"... А то і теперішні, і колишні кроти і підкротники вже так "розкудахталися" про "успіхи", про "гру", яка нібито є лише у їх кротів, про не менше 95%-ну ймовірність проходження якихось там "молодих хлопців" зі Швейцарії, про "найкращу команду", яка ледь не кубок чемпіонів вже готова чи не сьогодні "завоювати" для ахметова... Щось не чути після вчорашнього "оглушливого успіху" ні крота-спартача" грачова, ні вічного "екс-перда" кротоканалу і ахметовського "лизуна" мороза, та і леон-г...мет нічого не видав поки що, а фальшивому "кротосоловейку" маліновському вчора, починаючи з другого тайму, взагалі відібрало "дар мови", немов би "заціпило" (є такий вираз в українській мові) - нарешті, починаючи саме після не призначеного пенальті в ворота кротовні на 46 хвилині, можна було нормально дивитися футбол по кротоканалу без "словесних поносів" в сторону "найкращих", навіть не відключаючи звуку - благо, що він спромогався видавити з себе лише пару слів на хвилину - а що він міг видати, коли стало зрозуміло, що "діло швах". Так що, надіюся, вчорашній "фурор" від "успіху" швидко не минеться і все-таки щось декого та й навчить. Головне, пам'ятайте - "бог шельму мітить" і не провокуйте далі.
- 4
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.08.2016 11:59
" Вам не нужно быть чрезмерно застенчивыми, тихими или святыми, чтобы казаться скромными. Вы просто должны избегать хвастовства" (Как вести себя сдержанно)
- 1
-
candlemass
- Опытный писатель
04.08.2016 09:50
- -1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.08.2016 09:49
Маладчагі!!!!!
- 0