Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

ФФУ обратилась к болельщикам накануне матчей сборной в Одессе и Харькове

2016-11-10 14:51 Накануне матчей сборной Украины с Финляндией в отборе ЧМ-2018 и Сербией, которые пройдут соответственно в Одессе ... ФФУ обратилась к болельщикам накануне матчей сборной в Одессе и Харькове
302 Матч

Накануне матчей сборной Украины с Финляндией в отборе ЧМ-2018 и Сербией, которые пройдут соответственно в Одессе и Харькове, ФФУ обратилась к болельщикам.

Фото: Официальный сайт ФФУ

Шановні вболівальники!

Звертаємо вашу увагу на те, що ціною неймовірних зусиль Федерації футболу України та особисто її президента Андрія Павелка, міжнародний футбол повернувся до Одеси та Харкова.

УЄФА пишається тим, що об’єднує 54 національні асоціації, а новообраний президент організації демонструє, що Україна займає почесне місце в європейській футбольній спільноті, обравши нашу країну серед перших для свого візиту.

Під час матчу кваліфікації ЧС-2018 між національними збірними командами України та Фінляндії українські і, зокрема, одеські прихильники футболу мають нагоду продемонструвати усій Європі, що у нашій країні вміють підтримувати улюблену команду за принципами рівності та взаємоповаги. Саме тому проявам дискримінації, зокрема расистського характеру — не місце на наших стадіонах. Так само, як і використанню піротехнічних засобів, заборонених банерів, гасел, тощо. Наша країна славиться своєю гостинністю, а Одеса була, є і залишиться багатонаціональним містом зі своїм колоритом та неповторним шармом. Саме тому надзвичайно важливо зберегти право приймати великий футбол у своєму місті, демонструючи поведінку, гідну справжнього вболівальника!

Також визначною подією стане проведення товариської зустрічі між національними збірними командами України та Сербії у Харкові, куди міжнародний футбол повертається після трирічної перерви. Протягом тривалого часу керівництво ФФУ робило все можливе, щоб повернути збірну України до міста, яке завжди шалено підтримувало «синьо-жовтих». До стадіону, який отримав гарну оцінку за організацію та проведення поєдинків чемпіонату Європи 2012 року. І нам вдалося це зробити! Тепер черга — за харківськими вболівальниками, які мають унікальний шанс довести усім, що рішення УЄФА дозволити проводити міжнародні зустрічі у цьому споконвічно футбольному місті, є єдиним правильним.

Наголошуємо, що від кожного з вас залежить майбутнє міжнародного футболу в Україні. Давайте продемонструємо, що ми вміємо і можемо цивілізовано та толерантно вболівати за свою улюблену команду! Тільки разом #МиЗбірна!

Караваев нужен «Динамо», но пока для него нет места

10.11.2016, 14:51

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
ПСЖ нашел замену Неймару
Dynamo.kiev.ua
24.06.2019, 22:40
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть