Через час в Киеве начнется отборочный матч ЧМ-2018 между сборными Украины и Хорватии (начало встречи в 21:45). А только что стали известны стартовые составы команд на предстоящий поединок.
Украина: 12.Пятов, 3.Хачериди, 4.Матвиенко, 6.Степаненко, 7.Ярмоленко, 9.Караваев, 10.Коноплянка, 11.Марлос, 14.Ротань (К), 19.Гармаш, 20.Ракицкий.
Запасные: 1.Лунин, 23.Коваль, 2.Соболь, 5.Кучер, 8.Малиновский, 13.Шепелев, 15.Буяльский, 16.Сидорчук, 17.Зинченко, 18.Беседин, 21.Пердута, 22.Коваленко.
Хорватия: 23.Субашич, 2.Врсалько, 4.Перишич, 5.Митрович, 6.Ловрен, 7.Ракитич, 9.Крамарич, 10.Модрич (К), 17.Манджукич, 19.Бадель, 21.Вида.
Запасные: 1.Ливакович, 12.Калинич, 3.Милич, 8.Сантини, 13.Нижич, 14.Чоп, 15.Рог, 16.Чалета-Цар, 18.Брадарич, 20.Пашалич, 22.Пиварич.
-
Gellin
- Начинающий писатель
10.10.2017 07:06
Это вам не чемпионат Украины, где за малейшее касание игроков ШД свистят судьи. Здесь землю пахать надо, а не просить штрафные... Как играли, то и заслужили..
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
09.10.2017 23:52
Трошки змінивши класику: "Ну що, допоміг вам ваш марлос"? Що він там зробив сьогодні на полі? Проти слабких команд - може, і "дивиться", а проти майстрів - "здувся". Недаремно в збірну Бразилії навіть на замітку не брали. Але "то таке"... А саме ж головне - блондинка не "за углом", а на полі була! Даремно тут раділи, що його нема в стартовому складі. Також - він хочаб раз м'яча торкнувся? Ах, що то я, не його то завдання - він же "рух на полі робив"! А ще - дехто надіявся на "тренерську думку" ШАМа. Ну і що, як вам його "думка"? А загалом - "нормальок". Бо ті, що були на полі, не заслужили іншого результату. І ті, що біля "кромки" його стояли з пустими очима. І "павелки" зі своїми кумами - отримали саме те, що заслужили... Особливо в другому таймі. Цікаво, що буде тепер "баяти" Шевчук, який у перерві на кротоканалах щось там "плів" про "тотальну перевагу" нашої збірної в першому таймі. Загалом, тепер зате вирішилися всі проблеми типу "їхати-не їхати": "Уже ніхто нікуди не їде", як щось подібне сказав герой старого анекдоту після окрику прикордонника...
- 5
-
Станіслав Скиба
- Опытный писатель
10.10.2017 00:09
- -1
-
divinity
- Читатель
10.10.2017 01:28
Причем тут Марлос, если тренер физрук?
- -1
-
Mike М(mifema)
- Старожил
09.10.2017 23:27
Короче, Шевченко и тренерский штаб начудили. С появлением Марлоса сборная не стала сильнее. Зачем снимать Ярмолу с той позиции где он сильнее и ставить туда, где он принесет меньше пользы.
- 1
-
Станіслав Скиба
- Опытный писатель
10.10.2017 00:09
- 0
-
Тришольд Тришольд
- Опытный писатель
09.10.2017 23:09
Не может пятов за мячами прыгать
- 0
-
Василий Пупкин(dynforev)
- Наставник
09.10.2017 23:05
- 0
-
Тришольд Тришольд
- Опытный писатель
09.10.2017 23:02
Марлос в клубе и сборной это два разных человека!
- -1
-
шархан
- Старожил
09.10.2017 22:49
по всем прошлись : Марлос ,Караваев ,Коваленко,Ракицкий Пустое место ,под именем Гармаш, ни кто не заметил.)))
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
09.10.2017 22:37
Поки що приблизно рівна гра. Хоча, дещо більше шансів було у наших - якщо не рахувати "допомоги" хорватам рахитського на початку матчу. Відчувається нестача нападника. Правда, Шевчук каже про "повну перевагу" наших після 5-ти початкових хвилин.Здається, Бєсєдін був би більш "до місця", ніж Марлос у такому матчі. Подивимося, чи будуть якісь зміни в другому таймі.
- 0
-
Valentin Vaha(vaha)
- Наставник
09.10.2017 22:06
Чуть ли не единственный матч когда хочу что бы Вида не забил Пятову! )))))
- 4
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
09.10.2017 21:51
От ми й подивимось чи козак той марлос чи нє
- 0
-
Константин Алексеевич(DKot)
- Наставник
09.10.2017 22:31
Козак явно тушуется.. анонсировали что он держит мяч и не падает но тут, столкнувшись с зубами а не любителями явно начинает нервничать, падает, просит нарушение. да и ошибки пошли, неточности. хотя начал вроде неплохо.
- 1
-
posol
- Старожил
09.10.2017 21:50
первые минуты и хорваты на контроле, шева идиот ты чем занимался ,,,
- -1
-
posol
- Старожил
09.10.2017 21:47
А КОЛЕНИ у наших трясутся ,,,мммм
- -1
-
E JIEKTPIK(EJIEKTPIK)
- Наставник
09.10.2017 21:37
Ну вот и хорошо,ждём победы!
- 0
-
denis Denis(Denik30)
- Наставник
09.10.2017 21:37
Состав вселяет оптимизм, по крайней мере я где то такой видел...Единственно стремно за Караваева...очень стремно особенно если Каравай-Марлос...Лучше Соболь...
- 0
-
Semen
- Наставник