Нападающий киевского «Динамо» Назарий Русин заинтересовал польский клуб «Корона». Об этом информирует портал echodnia.eu.
Сообщается, что в зимнее межсезонье клуб из Кельце планирует усилить пять позиций в команде. Среди возможных трансферных упоминается и нападающий «Динамо» Назарий Русин.
В то же время, по информации источника, данному переходу может помешать тот факт, что в чемпионате Польши в команде могут выступать максимум только два легионера из-за пределов Европейского союза. В «Короне» уже играет грузинский нападающий Ника Качарава.
Напомним, в нынешнем сезоне Русин провел три матча в составе первой команды «Динамо» и отличился двумя забитыми мячами.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
дід Іван(Deinger)
- Наставник
04.01.2018 22:10
Його потрібно в першу команду награвати, і ніяким чином не продавати!
- 0
-
V@LERON7 NOVORODOVSKIY(Valeron7)
- Начинающий писатель
04.01.2018 12:52
Моє враження про Русина. Зіграв за основну команду хвилин 20, а то й менше. Забив два гола. Дуже активний і технічний (може обіграти та й м'яч не відскакує як від дерева під час прийому). Має стартову швидкість. Одним словом дуже перспективний і талановитий нападник як на мене, якого варто все частіше залучати в основну команду. Тому хотілося, щоб клуб його зберіг, а сам Русин вирішив продовжувати боротьбу за основу.
- 0
-
Leon L(u_kraini)
- Наставник
04.01.2018 01:03
Мне кажется, надо побороться за место в составе Динамо, но решать Русину.
- 0
-
(Adjaray)
- Эксперт
03.01.2018 22:41
Полякам надо сосредоточиться на своем нападающем из Грузии Качараве и не мутить воду - нам Русин самим нужен.
- 0
-
IgorG. ---(igor-gomelskij)
- Начинающий писатель
03.01.2018 22:00
Продать Русина и взять Ротаня. С такой политикой мы и лигу чемпионов выиграем.
- 1
-
Demos .
- Наставник
03.01.2018 17:29
- 0
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
03.01.2018 17:21
Если откинуть эмоции, то аренда на год,- отличный вариант! У нас при Мбокани, Мораесе, Беседине, и возможно Хльобасе, он игровое время не получит. А жевать сопли в дубле... и без него есть кому. В его возрасте надо играть. Ну, а продажа... поляки не могут предложить сумму которая будет интересна!
- 1
-
Traveller
- Старожил
03.01.2018 20:16
Мбокані і Мораєс вікові форварди(першому скоро 32, іншому 30), які підписували контракт при хороших часах, і я сумніваюсь, що вони погодяться грати за менші гроші. Як на мене він набагато цікавіший форвард за Хльобаса, який не вразив в Білорусі. Я б давав йому більше шансів в цих півріччя, і подивився як він прогресує,- техніка, фізика, швидкість і найголовніше,- футбольний інтелект у нього є(але це не точно)).
- 1
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
03.01.2018 21:04
Знаете, на вкус и цвет... Но мне например, из молодых нападающих "Динамо" дубля, больше нравится его одногодка Алексеев. Будет желание посмотрите игры дубля и Вы поймете о чем я.
- 0
-
Traveller
- Старожил
03.01.2018 21:27
Бачив, але я б хотів глянути на нього на дорослому рівні(той же кубок, де грав Русин),- швидкість, удар і позиція в нього точно є.
- 0
-
verenFCDK .(Vadsee)
- Наставник
03.01.2018 16:54
Ось Русіна спихнем,а когось кому за 30-35 візьмем!
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
03.01.2018 16:23
Не вірю, що Русина віддадуть полякам. Він же себе добре зарекомендував у матчах, в яких його випускали, забив два (!!!) голи за той короткий час, який йому "виділили" тренери, випустивши на заміну у трьох (!!!) матчах. Напевно, "найшвидкострільніший" нападник ДК - просто цікаво, який час пішов у нього на те, щоб їх забити? Думаю, просто чергова "качка"...
- 1
-
Слава Динамо(DINAMIS)
- Эксперт
03.01.2018 15:21
- 1
-
Alex Zaytsev(alexdsan)
- Наставник
03.01.2018 15:18
Сподіваюсь, що граючи за поляків набереться досвіду та повернеться конкурентно здатною одиницьою. Хоча, як на мене, покер нападників в Динамо мали б скласти Мбо, Мораес, Бєсєдін та Русін. Останій в тих матчах сподобався.
- -3