Менее чем через час прозвучит стартовый свисток в матче 25-го тура чемпионата Украины между «Мариуполем» и киевским «Динамо». Начало встречи в 17:00. Несколько минут назад стали известны стартовые составы команд на этот поединок.
«Динамо»: 71.Бойко, 9.Морозюк, 15.Цыганков (К), 17.Ротань, 19.Гармаш, 23.Пиварич, 26.Бурда, 29.Буяльский, 30.Шабанов, 41.Беседин, 94.Кендзера.
Запасные: 72.Рудько, 2.Самбрано, 8.Шепелев, 13.Хльобас, 40.Шапаренко, 42.Миколенко, 46.Алибеков.
«Мариуполь»: 12.Худжамов (К), 23.Насонов, 13.Яворский, 5.Дава, 27.Демири, 69.Дедечко, 32.Пихаленок, 9.Мишнёв, 22.Тотовицкий, 50.Болбат, 11.Чурко.
Запасные: 1.Гальчук, 4.Неплях, 7.Игнатенко, 19.Тищенко, 30.Белый, 70.Арендарук, 93.Диденко.
-
Виталий Михалыч(vitosom)
- Старожил
01.04.2018 22:45
2 лега в основе, давно такого не помню.
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.04.2018 19:16
Кращі - Шапаренко і Циганков. Гірші - "№коля" і Гармаш. Відносно Бойка - він у грі ногами і на виходах "ніякий". Тому і сидів у глибокому запасі в турків. Напевно, потрібно його повертати - з таким воротарем, кожен вихід з воріт якого чи відкат йому м'яча - "пожежа", чогось досягнути важко. Шепелєв вийшов непогано. Бєсєдін сьогодні відповідав своїй позиції - саме з ними, а також іншими молодими гравцями пов'язую майбутнє Динамо. На жаль, ні Гармаш, ні тим більше Морозюк не готові сьогодні грати так, як вимагає класна команда. Непомітний знову був Буяльський. Дійсно, потрібно будувати нову молоду команду з молодими гравцями. Адже є ще Вербич, Бурда, Миколенко, Алібеков... і ще не один в молодіжці. Є кому грати. Тільки довіряти їм потрібно і не випускати "віджилу стару гвардію"...
- 1
-
Юрій Морозов(piligrim71)
- Наставник
02.04.2018 11:19
Совершенно точно! Полностью с Вами согласен!
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.04.2018 18:56
Тепер всі бачили, чого коштує "коля-рвана-бутса-капітан"? Одна його заміна - і гра докорінно змінилася. Доки ХАН ставитиме такого "колю" в склад та ще і капітаном? І з Гармашем також питання - занадто вже "дерев'яно" виглядав він...
- 3
-
Юрій Морозов(piligrim71)
- Наставник
01.04.2018 18:55
Всех с Победой! Очень тяжёлой, но всё таки заслуженной!
- 1
-
Litos
- Начинающий писатель
01.04.2018 18:27
Шапаренко красава!
- 3
-
Александр Чигрин
- Опытный писатель
01.04.2018 18:23
Шапаренко!!гол+ассист))
- 2
-
Василий Пупкин(dynforev)
- Наставник
01.04.2018 18:23
- 0
-
Василий Пупкин(dynforev)
- Наставник
01.04.2018 18:21
- 3
-
Александр Чигрин
- Опытный писатель
01.04.2018 18:12
получите от Беседина плюшку))сравняли!
- 2
-
Stanislav Tarasov(Petrovich43)
- Старожил
01.04.2018 18:00
Смотрю и думаю, что как можно было опустить "Динамо" так низко. Игры нет, мысли нет, тренера нет, позор есть.
- 0
-
BUTCH .(Otets)
- Старожил
01.04.2018 17:56
Все, что нашел. Есть лучше поделитесь.
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.04.2018 17:54
Хто там закликав "розірвати"? "Перший тайм уже ми програли..." Цікаво, як буде з другим? Скільки разів втратить м'яч Гармаш, влізе в офсайт "Коля"? Гол пропустили чисто "імені Бойка" - чисто його "косяк". Скоріше б Бущан ставав у стрій... І Буяльського, і Гармаша потрібно міняти. Може, і Ротаня? Випустити Хльобаса, Шапаренка - а може й Алібекова? Явно гірше не буде... А загалом, гри в Динамо якось не проглядається - принацмні, в першому таймі я не побачив... "Будується нова команда"? Зі старими підходами "багато набудуємо"... Що ж, подивимося, що буде в другому таймі - перший явно не надав оптимізму... Сьогодні, за такої гри, інтрига чемпіонства може зникнути...
- 0
-
sergiy b(bar78)
- Начинающий писатель
01.04.2018 17:51
Гармаша впершу чергу на лавку потрібно садить в другому таймі,про Колю проомовчу, там броня.
- 1
-
igor lozovitskiy(lazik)
- Наставник
01.04.2018 17:51
- 0
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
01.04.2018 17:48
Такого динамо,як в першому таймі я давно не бачив! Головне нема команди !!!
- 0