Через несколько минут завершится матч 1-го тура чемпионата Украины между киевским «Динамо» и полтавской «Ворсклой».
По его итогам на странице этого поединка на нашем сайте стартует традиционный опрос на определение лучших игроков матча в составах обеих команд. Для того, чтобы принять участие в опросе, достаточно быть зарегистрированным пользователем Dynamo.kiev.ua.
Результаты опроса на лучшего игрока матча «Динамо» — «Ворскла» будут подведены завтра в первой половине дня.
-
Слава Динамо(DINAMIS)
- Эксперт
26.07.2018 09:13
- 0
-
Афанасий Петрович
- Наставник
26.07.2018 06:07
Лучшим был Вербич. Как всегда,
- 0
-
ЭРИХ ФОН ДЭНИКЕН(anatoliy4101)
- Эксперт
26.07.2018 00:06
- 0
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
25.07.2018 22:59
Хочу відмітити Кадара ! Спокійний,надійний,виважений.Но ліпший однозначно Беседін ! Зробив результат !!!
- 1
-
alexandr m(dkiev1927)
- Наставник
25.07.2018 22:41
Опять хорош Вербич, но сегодня лучший Беседин! Отпахал на совесть, и гол из ничего создал. Молодец!
- 2
-
Андрей !(sgn33)
- Эксперт
25.07.2018 21:58
- 1
-
Андрей
- Наставник
25.07.2018 21:45
Ми так завжди починаємо сезон, дуже важко
- 1
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
25.07.2018 21:41
Беньямин Вербич!
- 1
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
25.07.2018 21:36
Вербич
- 0
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
25.07.2018 21:35
Беседин и Вербич,это лучшие,а худшие Шепелев,Морозюк и Буяльский.
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
25.07.2018 21:07
"Сірий" матч. Правда, і погода "посприяла". Але стільки браку... Вербіч знову був одним з кращих, але, здається, трохи "загравався", запізнювався з пасом. Не вразив Циганков звісно, на такому полі технічним гравцям важче. На рівні був Бєсєдін - "вигризав" м'яч, скільки міг і навіть більше, "зробив" гол. Якийсь немов би заторможений був Шепелєв - весь час мав трошки "запізнене запалювання", тому і був замінений. Непогано увійшов у гру Шапаренко. Захисту особливих проблем сьогоднішня Ворскла так і не створила. Не було "потрібної" командної швидкості, як видається. З такою грою в відборі ЛЧ (не кажу про більше!) важкувато буде. Спишемо все на "втягування у сезон"? А головне - є перша перемога в ЧУ і перші 3 очки.
- 1
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
25.07.2018 21:03
Вербіч звісно був найкращим, а проголосую за Бєсєдіна.
- 0
-
CAPA CAPA(LETKORAT)
- Эксперт
25.07.2018 21:03
Бенямін Вербічь як завжди проводить поєдинки на високому рівні. Один з Лідерів Динамо(Київ)
- 2
-
Александр Зрадыч
- Опытный писатель
25.07.2018 20:56
С трудовыми очками! Ждём усиления атаки! Перемога!
- 0
-
Alex Koroljov
- Эксперт
25.07.2018 20:55
Вербич и Беседин.
- 2