Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Динамо» просто не имело права не выиграть у «борцов за мир»

2018-10-09 11:31 Известный украинский журналист Николай Несенюк отметил интересную подробность воскресного матча «Динамо» — «Олимпик» (1:0). Фото: 1927.kiev.ua ... Николай Несенюк: «Динамо» просто не имело права не выиграть у «борцов за мир»
468 Матч

Известный украинский журналист Николай Несенюк отметил интересную подробность воскресного матча «Динамо» — «Олимпик» (1:0).

Фото: 1927.kiev.ua

«Футболісти команди «Олімпік» вийшли на матч проти «Динамо» у футболках із зображенням голуба та написом «Ми за мир». Це була відповідь на скандал минулого сезону, коли на матчі «Олімпіка» із «Шахтарем» із дітей, що виводили футболістів на поле, в останню хвилину познімали футболки із написом «Мій тато — герой». Тепер аби не ганьбитися відмовою вдягнути перед грою футболки на підтримку українських військових, придумали оце «Ми за мир».

Ми теж за мир, який зберігають українські бійці на фронті. А за який «мир» оті «ідеологи», що придумали для донецьких футболістів отакі футболки?

До самих спортсменів жодних претензій — що дали начальники, те й вдягнули. Тим більше, що донецьких гравців у «Олімпіку» вже немає — команда живе у Києві, грає у Києві і формується із футболістів з інших регіонів.

Коли побачив перед грою «Олімпік» у цих «мирних» футболках, був упевнений — вони не виграють. Яким би непереконливим не було нинішнє «Динамо», воно просто не мало права не виграти у «борців за мир». Так воно і сталося», — написал Несенюк на своей странице в Facebook.

Стало известно, почему «Сан-Паулу» не может осуществить трансфер Че Че

09.10.2018, 11:31

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть