Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

По стопам «Скендербеу». Что грозит «Олимпику» в Лозанне?

2019-07-14 18:42 Спортивний Арбітражний суд (CAS) в Лозанні відхилив апеляцію «Скендербеу» щодо відсторонення команди від єврокубків на 10 ... По стопам «Скендербеу». Что грозит «Олимпику» в Лозанне?

Спортивний Арбітражний суд (CAS) в Лозанні відхилив апеляцію «Скендербеу» щодо відсторонення команди від єврокубків на 10 років.

Футбольний клуб із Албанії визнали винним в участі у двох матчах з фіксованим результатом у відборі до Ліги чемпіонів, а також у груповій стадії Ліги Європи у 2015 році.

Спочатку УЄФА винесла вирок для багаторазового чемпіона Албанії на 10 років відстронення від єврокубків. А також клуб мав сплатити штраф у розмірі одного мільйона євро! Рішення набуло чинності 29 березня 2018 року. Але «Скендербеу» подав апеляцію у Лозанну на рішення УЄФА. 12 липня 2019 року Арбітражний суд її відхилив!

Власне, все почалося з того, що бельгійська компанія Federbet, котра займається виявленням договірних матчів, зацікавилася декількома поєдинками за участі «Скендербеу». Причина, як і у випадку з «Олімпіком», — підозрілі коефіцієнти. Наразі «Скендербеу» звинувачують у фальсифікації понад 50 матчів, починаючи з 2010 року і до нині.

А тепер згадайте справу «Олімпіка»! Там теж є підозрілі коєфіцієнти та матчі з фіксованим результатом. Щоправда, не у єврокубках. Якщо ви раптом забули, то нагадуємо:

КДК УАФ дискваліфікував команди «Олімпіка» U-21 та U-19 зі змагань за участь у договірних матчах, а шестеро гравців із системи «Олімпіка» дискваліфіковано ДОВІЧНО! За регламентом УПЛ, клуб, що не має молодіжних складів, не може бути допущений до виступів у Прем’єр-лзі. Але Виконавчий комітет УАФ дозволив атестувати «Олімпік». Більш того, донецький клуб підтримало багато українських команд!

Тож «Олімпік», окрилений такою підтримкою на батьківщині, подав судовий позов до Спортивного арбітражного суду (CAS) у Лозанні проти УАФ. Донецький клуб звинувачує комітет на чолі з Франческо Баранкою в тому, що усі звинувачення щодо причетності молодіжних команд клубу до участі у договірних матчах були сфальсифіковані.

Цим «Олімпік» дав привід Франческо Баранці порадіти. Адже голова Комітету етики і чесної гри УАФ говорив, що буде тільки радий, якщо «Олімпік» піде до CAS. Бо тоді юристи просто змусять їх оприлюднити усій Європі усю систему матч-фіксингу у поєдинках молодіжних команд.

«Олімпік» звернувся до CAS за відновленням свого «чесного» імені, але такий вчинок може вилізти боком донецькій команді. Тепер уся Європа побачить схеми з організації матчів із фіксованими результатами.

ТОП-10 настольных игр на время карантина

14.07.2019, 18:42

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть