На этой неделе проходят матчи 1-го тура чемпионата Украины. В одном из этих поединков в среду, 31 июля, киевское «Динамо» на выезде обыграло львовские «Карпаты» — 2:0.
Чемпионат Украины. 1-й тур
«КАРПАТЫ» (Львов) — «ДИНАМО» (Киев) — 0:2 (0:2)
Голы: Ковтун (42, автогол), Беседин (45+2, пен.)
Предупреждения: Карпенко (16), Гуцуляк (45+1), Вербный (83) — Кадар (13), Беседин (27), Кендзера (66), Миколенко (79)
«Динамо»: 71.Бойко, 7.Вербич (14.Де Пена, 46), 8.Шепелев, 16.Миколенко, 19.Гармаш, 20.Караваев, 26.Бурда, 29.Буяльский (К) (5.Сидорчук, 80), 41.Беседин, 44.Кадар, 94.Кендзера (15.Цыганков, 69).
Запасные: 1.Бущан, 6.Кадири, 23.Пиварич, 30.Шабанов.
«Карпаты»: 77.Пидкивка, 8.Вербный, 79.Вакуленко, 50.Ковтун, 66.Мартинс, 33.Якимец, 7.Кльоц (К), 30.Карпенко (19.Лейоус, 46), 20.Ди Франко (81.Ременюк, 83), 9.Гуцуляк, 4.Войкович (14.Козак, 73).
Запасные: 31.Кудрик, 3.Прцэ, 48.Харжевский, 68.Толочко.
Статистика и стенограмма матча >>>
Послематчевая пресс-конференция >>>
Все результаты 1-го тура, турнирная таблица >>>
В дебюте матча на поле шла абсолютно равная и не особо зрелищная игра. На какую-либо остроту не было и намека. Отметить можно, разве что, эпизод, в котором Караваев ворвался в штрафную «Карпат», имел возможность для удара с неплохой позиции, но мяч «свалился» у него с ноги. Первый же по-настоящему голевой момент возник на 11-й минуте встречи, когда Буяльский выполнил с левого фланга отменную диагональ в штрафную площадь «Карпат», там Гармаш, набежав из глубины, в прыжке нанес удар ногой метров с 7-ми — казалось, это точно гол, однако Пидкивка, продемонстрировав чудеса реакции, сумел отбить мяч. Довольно опасно было у ворот львовян и спустя 10 минут, когда после навеса в штрафную головой пробил Кендзера — мяч уже летел в сетку, но у самой линии ворот своего вратаря подстраховал Мартинс.
Вторая половина первого тайма выдалась предельно сумбурной. Игра была насыщена большим количеством обоюдных потерь мяча, брака. Выросло и количество фолов. А вот чего не было — так это остроты. Ни у одних из ворот. Но на 42-й минуте гол всё-таки состоялся. Правда, оказался он курьезным: Буяльский подал справа в штрафную «Карпат», и там после рикошета от Ковтуна мяч влетел ворота Пидкивки — 0:1. Более того, перед самым свистком на перерыв динамовцы удвоили счет: уже в компенсированное время первого тайма Гуцуляк сфолил в штрафной «Карпат» на Гармаше, арбитр назначил пенальти, Беседин его реализовал, и это 0:2.
При этом в самом начале второго тайма динамовцы едва не довели счет до крупного — это Гармаш после серии отскоков в штрафной «Карпат» пробил метров с 14-ти, и мяч едва не чиркнул о штангу. Но вот после этого момента преимуществом завладели уже хозяева поля. Правда, в атаке они так и не преуспели. Отметить можно лишь удар Ди Франко с линии штрафной, с которым справился Бойко.
По большому счету, «Карпаты» весь второй тайм вели игру первым номером, но динамовская оборона действовала и надежно, и спокойно, так и не предоставив сопернику никаких шансов. Гостям при этом удалось провести несколько неплохих контратак, но завершающие удары по воротам в этих случаях не были особо опасными. В результате, во втором тайме голов зрители так и не увидели — 2:0, победа «Динамо».
Добавим, что свой следующий матч в чемпионате Украины «Динамо» проведет уже в ближайшую субботу, 3 августа, причем снова во Львове — на этот раз соперником команды Александра Хацкевича будет «Львов». Начало встречи — в 19:30.
Александр ПОПОВ
-
Serge
- Эксперт
01.08.2019 10:00
Счет, как говорится, на табло!
- 0
-
Володимир Пилипенко
- Начинающий писатель
01.08.2019 08:44
Якщо наш тренер розраховує на те,що гравці самі зіграються і команда буде грати,як годинниковий механізм,то йому потрібно йти зі своіми помічниками до іншого клубу або експертами на канали(((чомусь зовсім не смішно...
- -1
-
Володимир Пилипенко
- Начинающий писатель
01.08.2019 08:37
Вибачте мене,але судячи з перших матчів,найбільш проблемна ланка нашоі команди-це тренерський штаб...
- -1
-
Володимир Пилипенко
- Начинающий писатель
01.08.2019 08:31
Після враження від вчорашнього матчу більше питань,а ніж відповідей...Питання до тренера та його штабу-що вони роблять під час тренеровочного процесу...здається,що діляться враженнями від проведених вихідних...помилки повторюються,команда взагалі не вміє грати в короткий пас,що є проблемою в атакувальних діях та під час прессингу командою суперника...Те,як гравці відкриваються та вбігають в вільні зони-це зовсім жах...Нам говорять,що грають найбільш підготовлені та найкращі...Я можу назбирати гравців на кожній ділянці поля,які грають мов знаходяться в дні сурка-розвитку 0,помилки ті самі.Є легіонери в захисті,яких ну ніяк не назовеш надійними-чому не поставити інших...Сидорчук і Гармаш-це вже зовсім не смішно...Перший окрім,як грати на захисників більш нічого не може,а його постійно ставлять,хоча погодьтесь-центр поля одне з стратегічно найважливіших місць на полі і там повинен грати гравець з зовсім іншими якостями.Гармашу потрібно давати відро валеріани перед матчами.Питання до тренера по фіз.підготовці-чому останнім часом багото травмованих?
- -1
-
Alex Mara(mara99)
- Читатель
01.08.2019 08:12
+
- 0
-
Володимир Пилипенко
- Начинающий писатель
01.08.2019 07:11
Мені цікаво у нашого тренера є аналітики,які рахують кількість передач гравцем в атаку або в захист...Складається таке враження,що гравці доходячи до центру поля повертають мяча до захисників,які не відрізняються культурою першого пасу...Також хочу запитати шановних вболівальників-ви чули коли-небудь,щоб Хацкевич або його помічники(Лужний та Шацьких) відвідували топові клуби для збільшення кваліфікаціі...чи вони вже досягли найвищого рівня розвитку???Дуже багато питань саме до людини,яка чомусь вважає себе тренером та до власника команди,який чомусь боіться взяти нормального фахівця тренерського цеху.А поки дивимось,як наші вихованці приносять користь в інших клубах...
- -1
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
01.08.2019 06:45
Здобули три очки-поки і на тому дякую.Але-є дуже багато але в грі.
- 0
-
luka dobrov(lakiluka)
- Старожил
01.08.2019 01:38
Поздравляю всех с первым победным туром победного чемпионата!!! Динамо чемпион!!!
- 2
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
01.08.2019 00:45
С почином..
- 2
-
Andriy Panchenko(an99)
- Эксперт
31.07.2019 23:18
От игры к игре.
- 0
-
Дмитро _(eastman)
- Наставник
31.07.2019 23:12
В нашей ситуации главное- результат.
- 2
-
A G(Toha111)
- Эксперт
31.07.2019 22:57
Жодної зміни у складі команди на гру, порівняно із суперкубком.
- 0
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
31.07.2019 23:20
Всё будет нормально :)
- -2
-
A G(Toha111)
- Эксперт
31.07.2019 23:30
Ви мабуть більший оптимяст ніж я.
- 4
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
31.07.2019 22:43
Гри як такої не було - була боротьба, в якій "Карпати" просто не мали ніяких шансів. Не побачив того, що львів'яни перехопили ініціативу у другому таймі - "Динамо" грало просто "по рахунку", не дозволяючи робити "гаряче" біля своїх воріт і стараючись зайве не витрачати сили. Просто Динамо отримало 3 очки, не дуже "напрягаючися". Добре, що вийшов на поле Циганков і відразу ж увійшов у гру. Звичайно, до піку форми йому ще далеко, але початок покладено. Гарне враження залишив знову Де Пена,який замінив у 2-му таймі Вербича, який, здається, поки що "не в своїй тарілці". Не знаю, може, якісь фізичні проблеми - але на полі не був так помітний, як звично. Старався Гармаш. У Бойка роботи практично не було - "Карпати" справді були "без шансів". Що і признав стадіон, який був на диво спокійний і без особливих емоцій визнав поразку карпатівців. Що приємно - хороші переклички були у фанатських секторів команд - єдине неприємне, це "петардна кінцівка" зі сторони фанатів "Карпат", які влаштували в останній п'ятихвилинці справжню "канонаду" за воротами Бойка. Напевно, "викинули заготовлене" на випадок успіху своїх, але, оскільки його не було "і впомині" - прийшлося "викидати" під кінець матчу - ну не нести ж "запаси" зі стадіону - "несолідно" для фанатів... Кияни ж сьогодні були майже "зовсім тихі", не враховуючи "традиційних" файєрів після голів. Цікаво буде подивитися, як кияни зіграють зі "Львовом" - ці зараз, здається, у кращій формі, ніж "Карпати". І щоб не було "гірчичників" - суддя сьогоді трохи "перестарався". Хоча, Кадару не дивуюся - один з найгрубіших гравців команди, і гірчичник отримав "за діло". Міг би обійтися без "жовтої" Миколенко - але затримав суперника, коли той обіграв його "на бровці". А Буяльському, напевно, була дана карточка, як влучно відмітив коментатор суперкубкового матчу, - "для рівноваги", особливої грубості там, здається, і не було. В простому матчі - три гірчичника - що тоді може бути у матчі зі "Львовом"?
- 0
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
31.07.2019 22:43
Отличная победа. Но формально это подготовка к главной игре за первое место 10 августа.
- 1
-
Швейк
- Наставник
31.07.2019 22:24
Не знаю... «неготовый» Цыганков , как по мне, показал уровень футбола, который команда за 80 минут еле натягивала, не смотря на счет
- 1