Бывший народный депутат Украины от «Свободы» Ирина Фарион провела урок украинского языка для ганского нападающего «Руха» Эрнеста Ньярко, сообщает страница клуба в сети
«Эрнест в надежных руках! Доктор филологических наук Ирина Фарион провела ганскому форварду „Руха“ урок украинского языка», — говорится в сообщении на официальной странице клуба в сети Instagram.
-
Ігри Розуму(rostislav-prijmuk)
- Опытный писатель
18.10.2019 18:16
А потім "урок" провів Ганець та залишилися всі щасливі..
- 0
-
Garok Кочергін
- Наставник
18.10.2019 17:16
Молодець, ганець!
- 0
-
Ігор
- Старожил
18.10.2019 14:16
что у него нет учителя,или учитель учит на русском,за чем это.
- 0
-
Yuriy Zhuk(yurzhuk)
- Наставник
18.10.2019 16:11
єто для таво, чьто би пісалі граматна)))) і запятиє ставілі в нужних мєстах))) і всьо єта нє за шкафом )))
- 1
-
А. Иванов(haa12)
- Наставник
18.10.2019 12:03
в інстаграм реально написано на російській мові про Фаріон?
- 0
-
Валерий Васильевич
- Эксперт
18.10.2019 11:26
пропал человек
- 2
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
18.10.2019 11:02
Ну, хоть делом занята
- 3
-
Alex T(zavarov9)
- Наставник
18.10.2019 10:59
По виду точно не москаль.
- 9
-
Алекс Андер
- Наставник
18.10.2019 10:54
Там по-моему не украинский, а украино-польский суржик. Осталось чтобы ещё ему лекцию по истории Украины Вятрович прочитал.
- 0
-
Garok Кочергін
- Наставник
18.10.2019 17:17
Таким як ти мабуть пуйло лекції читає...
- -3
-
Алекс Андер
- Наставник
18.10.2019 17:50
Лекції ніхто не читає і схоже вони вам потрібні щодо культури спілкування. Я вільно висловлюю свої думки аналізуючи інформацію отриману з різних інформаційних ресурсів. На це у мене вистачає розумових здібностей і освіти, а те подання української мови яке нав'язує дана особа з поведінкою психічно хворої людини і минулим в компартії мені не до вподоби.
- 2
-
Garok Кочергін
- Наставник
18.10.2019 19:51
А яка поведінка для вас не є психічного хворого? Хто так вважає, Кива чи Рабінович?
- -3
-
Арсен Ніколайчук(a.nikolaichuk)
- Эксперт
18.10.2019 10:45
Це гарний приклад для більшості легіонерів
- 5
-
Павел Pavel58(pavel58)
- Эксперт
18.10.2019 10:23
Сподіваюсь вона йому пояснила , що в Україні не може бути футболіста з ім'ям Ернест ? Як мінімум - Ернестко або Ернусть !
- 9
-
Михайло Оболонський(czarpikapa)
- Старожил
18.10.2019 11:27
Та ні, вона така смілива лише з дітьми з дитсадка.
- 4
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
18.10.2019 10:12
Ну, хоть приодела его как следует... :)
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
18.10.2019 10:01
Тепер він про футбол надовго забуде...
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
18.10.2019 09:47
Справжній козак - Эрнестань Ярко :)
- -1
-
Jivago Doktor
- Наставник
18.10.2019 09:34
Бедный Эрнест... не каждый здоровый человек может вынести этого "доктора филологии" с постоянной пропиской в психиатрическом стационаре!
- 11
-
Алекс Рындюк(saxaryn)
- Наставник
18.10.2019 10:46
Вот вот)) Ему теперь прививку от бешенства надо делать, а то "фарион головного мозга" еще чего)))
- 0
-
Сергей Даниленко(DanSer150469)
- Наставник
18.10.2019 17:38
- 4