Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

УПЛ выступила с заявлением по поводу возрастных ограничений на матчах чемпионата Украины

2020-05-29 11:41 Официальное обращение Украинской Премьер-лиги. УПЛ выступила с заявлением по поводу возрастных ограничений на матчах чемпионата Украины

Официальное обращение Украинской Премьер-лиги.

Учора, у деяких ЗМІ з’явилася інформація, що хоча МОЗ і рекомендувало обмежити доступ на стадіон особам старшим 60 років, але в протоколі, який отримали клуби Ліги, такої вказівки немає.

Шановні представники ЗМІ, доводимо до Вашого відома, що кожен клуб отримав два протоколи для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби CoViD-19.

Перший протокол був безпосередньо від МОЗ — «Постанова Головного державного санітарного лікаря України».

Другий протокол стосується організаційних питань, де вже з боку УАФ та УПЛ більш детально були розписані технічні аспекти організації, підготовки та проведення матчу в умовах карантинних обмежень, за участі не більше 200 учасників.

Наголошуємо, що обидва протоколи є обов’язковими для виконання!

Українська Прем’єр-ліга звертається до всіх представників ЗМІ з проханням не спекулювати на темі підготовки до поновлення змагань в УПЛ та публікувати лише перевірену та достовірну інформацію. Ми всі маємо бути зацікавленні в якомога швидшому відновленню змагань Ліги та вдалому завершенню змагань без зайвих ексцесів.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть