Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Мы вернулись к судейству уровня низших лиг, где можно практически все»

2020-07-13 13:40 Известный украинский журналист Николай Несенюк — о судействе Виталия Романова в матче «Динамо» с «Александрией» (2:2). ... Николай Несенюк: «Мы вернулись к судейству уровня низших лиг, где можно практически все»
694 Матч

Известный украинский журналист Николай Несенюк — о судействе Виталия Романова в матче «Динамо» с «Александрией» (2:2).

Николай Несенюк

У четвер я писав про те, що рефериня Монзуль точно поставила би одинадцятиметровий у фіналі Кубка, коли б «Динамо» повело у рахунку 2:1. У неділю арбітр Романов показав, як би це все виглядало у Полтаві. Ми повернулися до футбольного суддівства рівня нижчих ліг, де можна практично все. Так славна команда «Колос» із Ковалівки у другій, а потім у першій лізі отримувала право на стільки одинадцятиметрових, скільки їй було треба. У вищій лізі із цим складніше, тому «Колос» лише шостий...

Повернемось до «Динамо». Що робити, коли арбітри не дають грати? Коли на першій хвилині саджають на картку центрального захисника, а трохи згодом центрального півзахисника? Коли Циганков щойно вийшов на поле і отримав карточку ні за що? Коли кількість явних помилок на користь суперників перевищила усі межі пристойності? Коли пенальті вигадують як у чемпіонаті району?

Відповідь одна — грати так, щоб ніякі монзулі та романови не могли нічого вдіяти! Щоб команда забивала стільки, скільки не відмінить жодний ВАР, щоб суперник навіть не наближався до воріт аби там впасти. Чи здатне так грати «Динамо»? Упевнений, що так! Чому не грає? Запитання не до мене...» — написал Несенюк в Facebook.

ТОП-10 настольных игр на время карантина

13.07.2020, 13:40

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть