Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Лучше поздно чем никогда?»

2020-07-24 19:58 Известный журналист Николай Несенюк — о назначении Мирчи Луческу главным тренером киевского «Динамо». Мирча Луческу Николай Несенюк: «Лучше поздно чем никогда?»

Известный журналист Николай Несенюк — о назначении Мирчи Луческу главным тренером киевского «Динамо».

Мирча Луческу

«28 листопада 2002 року київське «Динамо» грало у Стамбулі проти місцевого «Бешикташа» в рамках Кубку УЄФА. Наші повели 1:0, але суперник відповів трьома м’ячами — 1:3! Після чого у другій грі в Києві турки спокійно відстояли на 0:0 і пройшли далі.

«Динамо» у тій грі очолював Олексій Михайличенко. А на чолі «Бешикташу» був… Мірча Луческу, у біографії якого ще не було тоді жодного «Шахтаря». Ми тоді не звернули уваги на тренера, який тактично переграв «Динамо» за всіма статтями, маючи набагато слабший склад гравців. Зате на нього звернув увагу Ринат Ахметов, і за півтора роки здібний румун очолив тоді ще донецький «Шахтар»…

Далі ви все знаєте. Вчора Ігор Суркіс вирішив виправити свою помилку сімнадцятирічної давнини і таки запросив Луческу до «Динамо» замість Михайличенка. З одного боку вже ніби пізно, а з іншого — може краще пізно ніж ніколи…» — написал Несенюк в Facebook.

Лучший комментарий

gvaavg
Володимир: з Динамо назавжди - Эксперт
24.07.2020 20:03
Ну, і флюгер...

Читать все комментарии (53)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть