Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Таблица коэффициентов УЕФА: Украина близка к тому, чтобы пропустить вперед еще и Турцию

2020-11-06 10:52 Ноль в копилку Украины на прошедшей неделе и две победы турецких клубов ухудшили положение нашей страны в таблице коэффициентов УЕФА. ... Таблица коэффициентов УЕФА: Украина близка к тому, чтобы пропустить вперед еще и Турцию

Ноль в копилку Украины на прошедшей неделе и две победы турецких клубов ухудшили положение нашей страны в таблице коэффициентов УЕФА.

Фото: shakhtar.com

Теперь Украина очень близка к тому, чтобы потерять и 12-е место. С учетом еврокубковых успехов еще и Австрии с Шотландией, похоже, шансов на то, чтобы вернуться в топ-10, у нас в этом сезоне уже нет.

Напомним, матчи следующего, 4-го тура в обоих еврокубковых турнирах запланированы на 24-26 ноября.

Лучший комментарий

alex77rainman
Александр Иванов - Наставник
06.11.2020 12:14
До чого тут ігнорування українських гравців? Треба починати з реформування дитячого футболу. Пишу як батько десятирічного футболіста. Мало того, що навіть в Києві знайти нормальну футбольну секцію ще той квест, так і підготовка залишає бажати кращого. Майже всі тренери націлені на результат, тому по перше відбирають у основу діток, які фізично розвинутіші і сильніші за своїх одноліток. І вся тактику на гру будується - кремезні захисники і стовп-переросток спереду. Виніс із свого карного майданчику на стовпа, а далі стовп зачепився, розкидав своєю фізикою захисників суперника - забив. Не зачепився, все спочатку. Ніхто не вчить дітей техніці, фінтам, більше того, забороняють в іграх фантазувати і творити, за помилки такий ор стоїть, що мама не горюй. Діти ті зашугані, грають на ближнього або виніс на стовпа. Так, у віці до 12-13 років, навіть до 15 це дає результат, але як тільки діти вирівнюються по физиці - все, тактика на стовпа не працює. А техніки їх до 15 років ніхто не навчив. А коли дитячі тренери передають 15 річних далі - там теж ніхто не хоче возитися з ними і вчити техніці, всі хотять готових універсальних солдатів. І отримуємо у 18 років фізично сильних але бестолкових гравців, яуі ні обіграти не можуть, ні пас віддати.

Читать все комментарии (47)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть