Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Журналист: «Команда Луческу по-прежнему должна быть готова к любым судейским выходкам»

2021-04-03 16:45 Известный журналист и футбольный аналитик Игорь Линник прокомментировал судейские назначения на матч 20-го тура чемпионата Украины «Александрия» — «Динамо». ... Журналист: «Команда Луческу по-прежнему должна быть готова к любым судейским выходкам»

Известный журналист и футбольный аналитик Игорь Линник прокомментировал судейские назначения на матч 20-го тура чемпионата Украины «Александрия» — «Динамо».

Игорь Линник

«Монзуль и Швецов снова будут приглядывать за VARом на матче с участием киевского „Динамо“. Команда Луческу по-прежнему должна быть готова к любым судейским выходкам. Эта бригада прикомандирована к вам не просто так, она ждет подходящего случая!», — написал Линник на своей странице в сети Instagram.

Лучший комментарий

bor1408kov
Олександр Борков - Наставник
03.04.2021 18:17
Про те,про що написав І.Лінник,я пишу в своїх коментах та блогах вже не один рік! Проти ДК дійсно є змова суддів,щоб не давати їм стати Чемпіонами України!!! Заслуга в цій змові ахметівської кротоферми!!! Саме вони скупили на корню УАФ та суддівський комітет разом з макаронниками..Всі це бачать,всі це знають,а віз і далі там! Бо в злочинній,злодійській,корумпованій зверху донизу державі інакше і не буває! Буде великим чудом,якщо вище перераховані служби в українському футболі не зможуть зашкодити всіляким ВАРам та продажним монзулям. бойкам,швецовим стати ДК заслуженими Чемпіонами України! За це перелічені арбітри отримують від макаронників,як винагороду,зарубіжні суддівства в Єврокубках! Завтра буде черговий цирк! Будуть монзулі шукати найменшу причину,щоб нашкодити ДК! Болить Душа за ДК та суддівство проти них в УПЛ... І в той же час продажні судді будуть робити все можливе та не можливе,щоб ШД витягти за чуба,за яйця, за руки та ноги до чемпіонського звання!!! Ціну за це знає ахметов, бо при попаданні ШД в ЛЧ витрати на суддів окупляються в тисячу разів!...

Читать все комментарии (13)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть