Президент «Динамо» Игорь Суркис поздравил с Днем памяти и примирения и Днем Победы.
Дорогие ветераны, уважаемые друзья!
Поздравляю вас со светлыми и священными днями — Днем памяти и примирения и Днем победы над нацизмом во Второй мировой войне.
Ежегодно, 8-9 мая, мы чтим память героев, кто защищал родную землю и отдал свою жизнь ради мира и спокойствия, ради каждого из нас. Священный долг каждого из нас — быть достойными подвига отцов и дедов, сделать все для того, чтобы на мирной земле воспитывать детей и радоваться их успехам.
От имени всех динамовцев желаю вам, дорогие ветераны, крепкого здоровья, бодрости духа, долгих лет жизни, семейного уюта, любви детей и внуков! Пусть согревает всех нас неугасимый свет Победы, придает сил и вдохновения для добрых дел во имя счастливого будущего родной земли.
С уважением,
Президент ФК «Динамо» (Киев)
Игорь Суркис
І не забувайте третину 2 Світової СРСР і Німеччина були союзниками
А что не так? Есть желающие "пить баварское пиво" болея за фашистов? Так игра уже закончена и наши победили!
Всем любителям нацизма - День Победы никто не отменит и праздновать его будут всегда!
А Другова Світова закінчилася взагалі-то 2 вересня 1945-го.
До речі, до 1965р. 9 травня було звичайним робочим днем, а святкувати почали за часи Брєжнева, коли пам'ять про ту кроваву війну почала стиратися в пам'яті.
Та зараз не просто українцям зразу в одночас всім перейти до однозначного розуміння історії та ставлення до найбільшої трагедії людства.
Перемога чи День пам'яті, коли стільки жертв та полеглих...аргументи різні. Нічого нікому не нав'язую, я сьогодні з Родиною буду згадувати загиблих, тим більше що моя мати пройшла Дахау та потім сослана чекістами в Кіровську обл, а її двоє братів та батько зникли в німецьких концтаборах.
Тато згадував свого батька, що загинув у м'ясорубці під Ленінградом у лютому 43 та свого дядька, Героя Радянського Союзу за форсування Дніпра(де могила не знаємо). Мама - свого брата, похованого у Вільнюсі. Завжди несли квіти до братської могили в селі, де лежать 17 солдат , 13 із яких без прізвищ до цього часу.
А ще я пам'ятаю сльози на очах своїх сусідів, які ніколи не говорили про війну, а мовчки сиділи зі сльозами на очах. Малий ще був на межі 50 - 60 х. Не розумів я їх болю і несправедливості по відношенню до них.
учетная запись этого пользователя была удалена
Во-первых, аморально и противоправно запрещать людям чтить память своих погибших родственников и осуждать этих людей за то, что они родились в той ушедшей в небытие стране. Они её не выбирали.
Во-вторых, кроме идеологического (тоталитарного человеконенавистнического обличья системы) есть другой аспект - экономический. И вот именно в этом аспекте определенные сравнения могут иметь право на существование. Сравните экономику Украины и уровень жизни населения по состоянию на 1991 год с сегодняшним днем. Самый эффективный способ доказать обычному человеку, что предыдущая система была хуже во всем - сделать его жизнь лучше во всех аспектах. В последние десятилетия тоталитарный режим никак не оказывал прямого влияния на экономический рост нашей страны, а мы, словами нашего первого президента: "Маємо те, що маємо"...
По друге - я ще раз наголошую - будь-який пошук плюсів в тоталітарних режимах, який нищив мільйонами людей є аморальним. Фашистська Німеччина мала економіку, яка розвивалась найбільш динамічно серед інших європейських країн свого часу. Тому жоден економічний аспект не може бути аргументом.
А відносно історичної пам'яті її переписати не так важко, як здається. Наприклад про другу світову вже забули. Що СССР весь був окупантом і карателем - теж одиниці пам'ятають. Про віддані Росії області України пам'ятають тільки історики.
А відносно замирення.. Крим доведеться визнати в складі Росії. За руйнування ДНР/ЛНР теж заплатити. Я правильно зрозумів ваші тези про не ворушіння минулого?
А хтось загинув, бо розстріляли червоноармійці чи радянські партизани. Чому ви їх не згадуєте? А тих, кого без зброї, не навчених гнали через Дніпро, бо Київ треба було взяти до свята?
Ви не згадали графи у анкеті:"Чи проживав на окупованій території"
Тому це перемога Колими над Бухенвальдом. Із закиданням ворога трупами
учетная запись этого пользователя была удалена
Коли ж це припиниться вже?..
П.М. А коли в нас день святкування перемоги на монголо-татарами?
учетная запись этого пользователя была удалена