Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Павелко сделал Украину чемпионом мира»

2021-05-25 14:03 Известный журналист Николай Несенюк — о плодотворной работе президента УАФ Андрея Павелко. Николай Несенюк (фото: facebook.com) ... Николай Несенюк: «Павелко сделал Украину чемпионом мира»

Известный журналист Николай Несенюк — о плодотворной работе президента УАФ Андрея Павелко.

Николай Несенюк (фото: facebook.com)

«Вчора шановний президент Української асоціації футболу привселюдно заявив, що «ми маємо чемпіонів світу та Європи з футболу і не маємо олімпійських чемпіонів». Сказав він це представляючи у якості свого першого заступника олімпійського чемпіона Олексія Михайличенка.

Насправді все навпаки — олімпійський чемпіон, щоправда у складі команди СРСР, у нас якраз є. Був і чемпіон Європи Юрій Войнов, чию могилу можна відвідати у Києві. А ось чемпіонами світу були лише Італія, Уругвай, Німеччина, Англія, Франція, Бразилія, Аргентина, Іспанія. Це вам скаже кожен школяр, який грає у футбольні ігри на комп’ютері.

Мої поважні колеги, які інформаційно обслуговують Андрія Павелка, могли би йому підказати, що він трохи переплутав. Могли поправити хоча би повідомлення про представлення Михайличенка, де і було все оце ляпнуто шановним президентом УАФ. Але вони цього не зробили.

Думаю, що хлопці щось придумають. Скажуть, наприклад, що українські футболісти були чемпіонами світу серед студентів, інвалідів, поліцейських і навіть бездомних. І що саме це мав на увазі Андрій Павелко, говорячи про «чемпіонів світу». Коли так, то вийде, що віце-президента УАФ та олімпійського чемпіона закликали повторити шлях бездомних та інвалідів.

А що? Теж варіант...» — написал Несенюк в Facebook.

Лучший комментарий

evgenij-alekseev
Евгений Алексеев - Старожил
25.05.2021 14:15
Каюсь, решил что подлиз, не прочитав сердцевины. Как мне сказал однажды один неглупый человек - проще всего прирастать к нулю. Вот товарищ П-ко этими достижениями вопреки логике и пытается гордиться. А я бы гнал его в шею. Разумеется, всеми законными методами. И чем быстрее -- тем лучшее

Читать все комментарии (21)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть