Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Суперфан» киевского «Динамо» Парамон попал в реанимацию

2021-06-15 17:37 «Суперфан» киевского «Динамо» Парамон (Сергей Анатольевич Заборовский) попал в больницу в очень тяжелом состоянии, сообщил журналист ... «Суперфан» киевского «Динамо» Парамон попал в реанимацию

«Суперфан» киевского «Динамо» Парамон (Сергей Анатольевич Заборовский) попал в больницу в очень тяжелом состоянии, сообщил журналист Руслан Свирин.

Парамон

«Парамон в реанімації. Щойно подзвонив його опікун Тато. В комі. Упав вчора поблизу дому, каже. Востаннє бачився з Сергієм на грі Україна — Нідерланди, він проривався у 13-й сектор фанзони. Мав туди квиток. Просив допомогти піднятися на трибуни, бо має сильні проблеми з суглобами. Без ціпка на ногах не встоїть. Коли спілкувалися з Сергієм перед грою, він передбачив гол Ярмоленка», — написал источник в Facebook.

Напомним, что в январе прошлого года Парамон уже попадал в больницу в тяжелейшем состоянии. Тогда у него был диагностирован инсульт, несколько дней он также пребывал в коме.

Лучший комментарий

BruceWillis
Брюс Всемогутній - Эксперт
15.06.2021 17:58
Особисто знайомий з його опікуном Татком понад 12 років. Також знайомий з Парамоном. Багато разів зустрічалися з ними і у Львові, і у Києві на матчах Збірної. Останнього разу бачив їх обидвох у Львові у червні під час матчів Збірної. жже тоді Парамон виглядав не дуже. А його опікун Тато, на жаль, любить випити. Але Парамон не пияка, якщо що. Не перший день у проблеми зі здоров'ям. Вже багато років його ці проблеми турбують. Одужання йому. Надія лише на те, що Ігор Михайлович візьме його під опіку.

Читать все комментарии (19)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть