Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Отец Довбика: «В российский чемпионат Артем точно не переедет»

2021-07-01 18:42 Отец форварда сборной Украины Артема Довбика заявил, что его сын точно не переедет играть в Россию. Фото: gettyimages.com ... Отец Довбика: «В российский чемпионат Артем точно не переедет»

Отец форварда сборной Украины Артема Довбика заявил, что его сын точно не переедет играть в Россию.

Фото: gettyimages.com

«Артем позвонил сразу после матча, — рассказывает в беседе с BBC News Украина отец нападающего, Александр Довбик. — Сказал, что не понимает вообще, что происходит: как в сон попал».

Отец футболиста утверждает, что никаких предложений его сын пока не получал. В одном он уверен точно: «В российский чемпионат Артем точно не переедет», — сказал Довбик.

Лучший комментарий

iNorton
Norton I - Старожил
01.07.2021 19:02
І знову переклад з української на російську. При тому що в статті є ще й таке: Олександр Довбик також прокоментував критику, яка часом лунає на адресу українських збірників через те, що майже ніхто з них не спілкується українською. Діставалося і Артему Довбику - у соцмережах здійнявся справжній скандал після його післяматчевого інтерв'ю зі шведами, яке він дав російською мовою. "Артем вдома з нами українською розмовляє. То просто в них в командах всі російськомовні, то й він оце так звик. Але коли до нас приїжджає, то балакає так само як ми". Тобто в збірній навмисно зросіщують українськомовни гравців? А на сайті ще й перекладають українські тексти та інтерв'ю російською. Це така свідома політика зросійщення? Тоді навіщо оце "Слава Україні! Героям слава", яке належить людям, що своє життя віддавали за Україну. Якщо "какая разніца на каком язикє", тоді це гасло, як і Крим (бо какая разніца, чий він?), з футболок дійсно потрібно прибрати.

Читать все комментарии (30)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть