Президент Украины Владимир Зеленский поделился своими эмоциями в связи с выступлением сборной Украины на Евро-2020. Напомним, украинская национальная команда впервые вышла в четвертьфинал чемпионата Европы, где крупно уступила Англии — 0:4.
«Хлопці, ви довели, що вмієте битися нарівні з найкращими, що маєте сталевий характер, вмієте надихати й об’єднувати навколо себе всю країну.
Дякую за цей чемпіонат і певен, що далі — тільки краще! Обіймаю кожного з вас від усіх українців! Слава Україні!», — написал Зеленский в своём твиттере.
бідоносець.....
Боря Джонсон, а чому ми ще не у півфіналі?
-
Глеб Жеглов ( Сізов Генадій )
- Опытный писатель
04.07.2021 21:38
Як казали у нас у дворі на суржику 60 років тому: "Ця морда просить кірпіча".Крадуть по великому зі збитків, піаряться на великих футбольних поразках. Довели Україну до країни абсурду.Шкода гравців, яких заставляють грати в настільний футбол - ні собі, ні людям. До появи Луческу так точно грало Динамо Хацкевича і Михайличенка.Без надії сподіваюсь на краще. Але, але...
- -1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
04.07.2021 19:33
Після вильоту збірної України з Євро, на чому Зеленський буде піариться?
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.07.2021 20:00
Зніме відосик, що це Порох винен. А Бєнядіктова відкриє ще одну справу.
- 3
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
04.07.2021 17:00
Ну і які "награди" будуть тим, хто "відзначився"? Може, "героями" зробити за те, що так "прославили" Україну? Може, хай йому покажуть, що про нас після цих "феєричних успіхів" в Європі думають... після такої ганебної і безвольної гри, яку показали на ЄВРО... Ті ж австріяки, шведи, англійці... Хоча... Піарщик... Чекаємо чергового "відосика"...
- 2
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
04.07.2021 16:53
какая отвратительная рожа.
- 0
-
Олександр Христенко(Aleksandr1960)
- Наставник
04.07.2021 16:13
Или он футбол не смотрел или ничего в нем не понимает.
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
04.07.2021 20:07
Є три справи, на яких він розуміється досконало - відосики, гра на роялі, велике крадівництво.
- 0
-
Рома К(kylroma)
- Наставник
04.07.2021 16:10
- 1
-
Михаил Янчевский
- Эксперт
04.07.2021 15:43
Он смотрел матч вместе с Леней-космосом? Какой стальной характер? Какое "дальше ещё лучше"? Или цитатой:
- -1
-
Алекс Рындюк(saxaryn)
- Наставник
04.07.2021 15:21
Поменять в этой новости только ФИО Президента и страну на Швейцарию, Австрию, Чехию, Хорватию, да даже Финляндию - и текст будет совершенно адекватный..а так.. какой к чертям характер мы вчера увидели? у кого???
- 4
-
Джимі ВинищувачЗелені
- Старожил
04.07.2021 15:20
Твоё мнение нам очень важно. НЕТ!!!!
- -3
-
Norton I(iNorton)
- Старожил
04.07.2021 15:20
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
04.07.2021 14:50
А де був голобородька, коли наша Збірна програла Нідерландам та Австрії ? Підтримує, коли Збірна лише перемагає та коли йому це вигідно, бо рейтинг то падає.
- -2
-
denis Denis(Denik30)
- Наставник
04.07.2021 14:37
Да ладно... Это он тролит так... Как про высокие тарифы, и учителям по 4000 долларов...
- 1
-
Олег Олег
- Эксперт
04.07.2021 14:31
"Взвейся, да развейся!" (с) М.Булгаков.
- -2
-
александр футбол(alexander1964)
- Эксперт
04.07.2021 14:23
Хто просив клована-піськограя, чотироразового уклоніста та невігласа піаритися перед грою....
- 9
-
Джимі ВинищувачЗелені
- Старожил
04.07.2021 14:18
О Господи, и здесь этот "напiвшостий" осел оманский.
- 2