Известный журналист Николай Несенюк — выходке полузащитника сборной Украины Александра Зинченко после его гола в матче Евро-2020 Швеция — Украина (1:2).
— Думки щодо того, яким був найбільш яскравий момент футбольного Євро-2020, розходяться. Як на мене, то цим моментом є реакція українського футболіста Олександра Зінченка після того, як м’яч потрапив від його ноги у ворота збірної Швеції. До цього мені довелося побачити тисячі подібних кадрів. У момент найвищого успіху різні футболісти поводились по-різному. Хтось від радості стрибав, хтось танцював, хтось біг, хтось падав, хтось перекидався у повітрі, хтось качався по траві. Останнім часом футболісти почали після забитого м’яча бігти до найближчої телевізійної камери, щось вигукуючи або показуючи.
Олександр Зінченко теж закричав після того як втрапив у ворота шведів. По губах було видно, що кричав він: «Тіха, б..я!» Досвідчені режисери телекомпанії-транслятора оперативно видалили цей кадр із післяматчевих оглядів. Але всі і так встигли усе побачити!
Рівень смаків та уподобань більшості українських футболістів не є ні для кого секретом. Ніхто не сподівається, що наші майстри футболу слухають у вільний час Моцарта чи Баха, а між собою спілкуються цитатами із Нечуй-Левицького чи Котляревського. Це засвідчив оприлюднений перед фінальним турніром плей-лист музичних уподобань гравців української збірної, від якої навіть у бувалих в бувальцях пов’янули вуха. Тоді пресобслуга нашої футбольної асоціації непереконливо намагалася щось спростувати. І дарма — футболісти є вільними людьми і мають право хоч цілодобово насолоджуватись російським репом з матюками. Це є їхньою приватною справою, до якої нікому не має бути діла. Аби лише добре грали у футбол і відкривали рота під час виконання національного гімну!
Коли ці футболісти на весь голос матюкаються під час гри, їх теж можна зрозуміти. Навіть професор естетики кричатиме те саме, коли йому зненацька вріжуть по нозі гострим металевим шипом від бутсів. Але ж Зінченка ніхто у той момент боляче не бив! Він добре знав, що у цю мить його бачать мільйони людей, переважна більшість яких щиро його підтримує і радіє разом із ним. І що він цим людям сказав? «Тіха, б..я?»
І нехай з ним, з тим Зінченком. Коли він ще заб’є того гола на очах в усього світу? Швидше за все, ніколи. Мене інше цікавить. Чому усі це мовчки проковтнули? Чи, може, я щось пропустив? Може, відверто хамським вчинком 25-річного пацана хтось публічно обурився? Може, це зробив тренер збірної Андрій Шевченко, який забив на очах усього світу цілий оберемок м’ячів на усі смаки і жодного разу не дозволив собі публічного хамства? Щось не чув такого. Може пояснень чи вибачень від Зінченка зажадав керівник футбольної асоціації Андрій Павелко, широко відомий своїм щирим патріотизмом? Може на це зважився хтось із медійної обслуги, яка цілодобово підносить гравців збірної до небес?
Виходить, Зінченко був правий? Виходить, що з нами так і треба? Саме з нами — бо коли Зінченко заб’є м’яч за «Манчестер Сіті», що навряд, він точно не стане таке кричати уболівальникам, тренерам та усій телевізійній публіці. Тому що добре розуміє, що де можна робити, а що ні.
Втішає лише те, що цей меседж телеглядачам України був проголошений мовою агресора. Не тому, що Олександр Зінченко, який вчився в українській школі, не знає рідної мови, а тому що українською так не скажеш. Тому спробую відповісти йому по-нашому: «Тихо, ... Саша!» — написал Несенюк на своей странице в социальной сети Facebook.
-
Vlad
- Начинающий писатель
18.07.2021 23:44
Несенюк, А як насчет Зинченко? А то все про него уже успели позабыть.
- -1
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
18.07.2021 23:31
Може трохи не в тему, але може і в неї. Згадався анекдот.
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
18.07.2021 17:43
Цьому хамству його або в шахті або в росії навчили. З ким поведешся-того й наберешся...
- 0
-
Геннадий
- Читатель
18.07.2021 15:48
Ну, що тут скажеш, я за нього завжди вболіваю, коли він грає за Сіті і за збірну він зіграв не найгірше, але оце піжонство дуже неприємно дивитися, Несенюк сказав все правильно, якби він забив гол за Сіті, він так би себе не вів, отже так вони цінять нас "вболівальників"!
- 0
-
holerik
- Опытный писатель
17.07.2021 12:42
Як же я ненавиджу таких піжонів, як Зіна чи Маліна! Вони не достойні Нашої збірної ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ! В збірній України повинні грати ОСОБИСТОСТІ з Українським корінням!
- 0
-
Vitalik Montana(aschera666)
- Опытный писатель
17.07.2021 11:07
Далеко не всегда нравится как Несенюк доносит свои мысли - навязчиво, и часто даже по-хамски( в стиле Франкова) навязывает свою позицию, НО...тут я с ним согласен. Пацанчик( это уже о Зине) словил звЯзду. Лично меня он всегда бесил( да знаю, чисто вкусовщина, я ему тоже бы не понравился и Слава Богу). Но по по нему видно, шо он типичный манкурт. И был бы матч с кацапами на ЕВРО, то уверен, что патриот Зина первым бы полез по деснам лизаться с нашими лишнехромосомыми соседями. Хотя, тут даже речь о большем части сборной. Увы. А рот пусть своему Хечбэку затыкает, а не людям, которые даже с учетом того, что мы обосрались на ЕВРО( да, именно обосрались, и выход в 1/4 вообще никак не влияет на это) поддерживали их и даже устроили прием при возвращении.
- 1
-
Viktor Віктор(ViktorB)
- Опытный писатель
16.07.2021 19:52
Згоден з автором!
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
16.07.2021 12:40
Неконтрольована емоція з боку Зінченка. І вона (емоція) чітко визначає рівень культури Зінченка, рівень його вихованості, рівень зневажливості до людей (не таких «крутих», як він).
- 2
-
Сергей(Sergey15)
- Эксперт
16.07.2021 01:24
Чем год тем больше.Деменция,она просто неизлечима.Жаль старика ,но читать и принимать это не стоит.
- -9
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
16.07.2021 00:08
Сколько же, оказывается, среди нас неадекватов, поддерживающих журналистишку, который любит искать (и находит,иногда) какое-нибудь дерьмецо, чем немедленно стремится поделиться со всеми.
- -8
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
17.07.2021 18:43
Та подивіться лише скільки прихованих коментів ?
- 0
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
15.07.2021 17:55
Ставлюсь нейтрально до слів Зінченко після голу, бо дуже тому голу радів, як і голу Довбика....а щодо хамства, то воно у всіх статтях Несенюка
- -5
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
15.07.2021 17:42
А коли Несенюк поливає лайном Шеву при будь-якому негативному результаті, то це нормально ?
- -15
-
Radion Ukraine(radion_19899)
- Старожил
17.07.2021 00:38
Зинченко любитель русского рэпа, и любит ездить в рашку, как ты к такому относишься?
- 1
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
17.07.2021 18:44
На "ти" до чужих може звертатися лише бидло. Просік, чуваче ?
- -1
-
Radion Ukraine(radion_19899)
- Старожил
17.07.2021 23:51
по-перше я тебе обізвав? по-друге в Європи немає 'ти' ви '. Але я дивлюся з твоїм говором ти не далеко від Парашки живеш не так 'чуваче'? по-третє я тобі нормально питання задав, як ти до цього ставишся, але видно тобі в понеділок в школу йти раз тебе таке раптом зачіпає 'чуваче'
- 0
-
Kostyan Кучма
- Начинающий писатель
15.07.2021 17:17
Судя по +- тут на сайте этого недописаку уважают больше, чем игрока Сборной... Ну-ну
- -8
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
15.07.2021 17:43
Просто деякій частині типу "вболівальників" плювати на Головну Команду країни.
- -12
-
Эрвин Матроскин(matroskin1985)
- Наставник
15.07.2021 16:31
Ах как не хорошо. Пальчиком попугать надо. Ну-ну, Зина. Так нельзя!!
- 1
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
15.07.2021 16:20
Как же, оказывается, много у этой злобной журналистской посредственности поклонников!
- -5