Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Петраков и Микеланджело»

2021-08-18 16:31 Известный журналист Николай Несенюк поделился мыслями по поводу назначения нового главного тренера сборной Украины. Николай Несенюк ... Николай Несенюк: «Петраков и Микеланджело»

Известный журналист Николай Несенюк поделился мыслями по поводу назначения нового главного тренера сборной Украины.

Николай Несенюк (фото: facebook.com)

«Коли видатного скульптора Мікеланджело Бонаротті запитали про секрет його майстерності, він відповів: — Нічого складного! Беру брилу мармуру і відсікаю від неї усе зайве!

Приблизно теж саме має тепер зробити новопризначений тренер національної футбольної збірної Олександр Петраков. Професійному тренеру, власне, як і професійному скульптору, це не дуже складно. На щастя, Петраков, на відміну від свого попередника таки є професійним тренером.

Два роки тому йому вдалося виграти звання чемпіонів світу серед двадцятирічних, маючи у розпорядженні групу досить посередніх футболістів. Те, що це саме так, ці футболісти довели потім самі — жоден із них за два роки так і не став не те що зіркою, а навіть провідним гравцем свого клубу. Але у Петракова вони були командою! Яка знала що робити на полі і вірила своєму тренеру.

Тепер у цього тренера вже у національній команді є ще одна група посередніх футболістів. За усієї симпатії до наших хлопців слід визнати, що серед них немає жодного, хто хоча би наближався за класом до Андрія Шевченка (футболіста). Зіграти успішно українці можуть виключно за рахунок організованості, дисципліни та порядку. Ну і удача не завадить.

Залишилось небагато — визначити склад, розставити гравців по місцях і поставити їм завдання. Є сподівання, що Олександр Петраков навіть фізично не встигне потрапити під сторонній вплив, визначаючи склад команди, і на поле вийдуть не ті, хто представляє потрібні комусь клуби, а справді найсильніші на думку тренера футболісти.

Чи буде це гарантією успіху? Очевидно, що Петраков точно є тренером, який подібно скульптору здатен відсікти від команди все зайве аби вийшло щось путнє. А от чи є він великим Мікеланджело, здатним на шедеври, чи просто звичайним скульптором покаже час. І результат збірної України у наступних матчах світового відбору», — написал Несенюк в Facebook.

Лучший комментарий

Latyk
Роман Латышев - Старожил
18.08.2021 17:11
Для статуи Давида (одного из самых выдающихся произведений Микеланджело) во Флоренцию была доставлена огромная глыба мрамора (прям, как подготовка нашей сборной к ЧЕ: раньше закончили ЧУ, вызвали на просмотр огромное количество претендентов). Скульптор Агостино, который изначально взялся за этот проект, отошёл от работы, едва принявшись за обтёсывание ног фигуры (никого не напоминает? ;-)) К началу 16 века заброшенная глыба мрамора, которую флорентийцы прозвали «Гигантом», представляла собой жалкое зрелище (тут ассоциаций предостаточно). С каждым десятилетием она неумолимо таяла в размерах из-за губительного воздействия осадков. После некоторых колебаний властей (в нашем случае – УАФ) завершение «Давида» (цикла к ЧМ) было поручено известному своей амбициозностью Микеланджело Буонарроти. Контракт с ним был подписан 16 августа (чуть-чуть мимо, а ведь планировали сначала именно 16 августа подписать) 1501 года, а уже 13 сентября (тут тоже плюс-минус 10 дней) скульптор приступил к работе. Борьба Микеланджело за извлечение из бесформенной глыбы идеального человеческого тела продолжалась 2 года. P. S. Александр Васильевич! Вам 2 года никто не даст! «Бесформенная глыба» хочет на чемпионат мира уже в следующем году). Отсекайте все лишнее как можно быстрее!)

Читать все комментарии (31)

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть