Бывший полузащитник сборной Украины, известный эксперт Евгений Левченко прокомментировал игру полузащитника «Аталанты» Руслана Малиновского.
«А довызвать в сборную никак нельзя? Как можно разбрасываться своими лучшими игроками?», — написал Левченко на своей странице в сети Twitter.
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
26.09.2021 23:39
А припинити друкувати статті проти головного тренера збірної України напередодні таких важливих матчів "нікак нєльзя"? Скільки можна, шановні?? Заспокойтесь нарешті.
- -1
-
Іван
- Наставник
26.09.2021 18:20
порядок бє клас
- 0
-
Vlad Kutovoy(vladpolt)
- Эксперт
26.09.2021 18:01
- 2
-
Serhio Aviator
- Начинающий писатель
26.09.2021 17:57
Замітив дві великі різниці, малина в збірній і малина в аталанті зовсім різні гравці,млжливо модель збірної не підходить під якості гри малини,але тим не менш роман топовий гравець для нашої країни
- 1
-
Фёдор
- Наставник
26.09.2021 17:43
Никто не знает какой конфликт был у Малиновского и Петракова. Но, я предполагаю, когда Петраков почувствовал что ему пытаются вставить уздечку, он этому воспротивился. Да, Малина, хороший игрок, но тренер наверняка лучше знает что ему делать. Команда должна управляться, извините за сравнения, пастухом, а стадо выполнять все его требования.
- 0
-
Kos Kosman
- Наставник
26.09.2021 16:27
И какой команде был тренером этот эксперт.
- 0
-
Kos Kosman
- Наставник
26.09.2021 16:17
,,Известный эксперт Евгений Левченко "" ---- этим все сказано.
- 1
-
Андрей
- Читатель
26.09.2021 16:05
Быстро все забываем!А передачи нападающим на выход один в один с теми же казахами и финами?Если бы их реализовали,то сейчас бы боролись за первое место,а не цыплялись за второе!Не сыграл на своем уровне на евро,потому что чемпионат Италии заканчивал с травмой!И в сборную приехал травмированный!Поэтому и сделал сразу после евро операцию!И если смотрите чемпионат Италии,то видно что Малиновский набирает прежнюю форму!И я уже как то писал,что если такой игрок не подходит под тактическую схему Петракова,то это говорит об ограниченности тренера!Не думаю,что в этом причина!Здесь просто нездоровые амбиции Петракова!У него остался уровень юношеского тренера!
- -1
-
Та то таке
- Начинающий писатель
26.09.2021 20:01
А когда не менее хороший игрок не подошёл под тактическую схему предыдущего тренера, то таких возмущений не наблюдалось. Все писали, что тренеру видней. Что изменилось?
- 0
-
Эмир FCDK(emir67)
- Наставник
27.09.2021 08:04
Если играл с травмой, то нужно было не ехать на евро,а лечиться.
- 0
-
Pan (суркіси_out)
- Старожил
26.09.2021 15:50
Ні, бо Маліновського не викликали не через футбольні та ігрові моменти, а лише через особисту "образу", конфліктність і непрофесійність Петракова. Також, в.о.тренера швидше за все викличе якись шлак з колгоспів упл, аніж топовго думаючого футболіста з Серії А.
- -10
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
26.09.2021 23:41
Руслан, пройдуть без тебе відбір і потім викличуть, не засмучуйся.
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
26.09.2021 15:12
Як дурень з писаною торбою.
- 2
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
26.09.2021 15:06
Як набридли ці підгодовані горе-эксперти !
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
26.09.2021 14:57
Можна, звичайно, довикликати. Перше - а що це дасть? І його весь час викликали, ще й так розпіарили, що він і "Зіна" - це наше все, що без них нам "клямка"... Сжоже, вони повірили... І як він грав у збірній і у своєму клубі? Порівняння "на долоні"... Справді, чи не складалося враження, що він просто , як кажуть росіяни, "снисходил" щодо гри в збірній? Що він показав і проти Англії, і проти Австрії, та і в інших матчах сезону. в т. ч. і відбору? Чи так він грав за Аталанту? Так може, коли його "довикличуть", він ще більше впевниться у свої значущості і незамінності, праві виходити на поле в футболці збірної і повчати всіх, висловлювати своє незадоволення? Може, йому також потрібно подумати над своїм відношенням до гри в збірній - якщо вона дійсно йому так дорога, як він каже, то чому така разюча відмінність у грі там і там? А тут ще і такий хайп підняли ціла низка "експертів" і "заслужених і відомих" щодо його захисту і просто приниження в цьому Петракова? Які ваші в цьому інтереси? Окрім задекларованих "на користь збірної"? Може, і нема інших інтересів, але... Дійшло до того, що "дехто" пропонує ГТ збірної "засунути свої амбіції в одно місце"... Хороший буде ТШ і ГТ без амбіцій... А ви, хто це робить, не думаєте, що це тиск (прямий чи опосередкований?) на діючі ТШ і ГТ збірної? І який може бути у ній "мікроклімат" в результаті всього цього? Не думаю, що він значно поліпшиться - скоріше, навпаки. Адже тепер гравець зможе робити все, що забажає, адже має підтримку певних "експертів", і не враховувати вимог і настанов ТШ і ГТ... Тому - є призначений ТШ і ГТ, які повністю відповідають за результати збірної - не тисніть на них, не "рекомендуйте"... Станете на чолі збірної - тоді вам і "прапор у руки", тоді і будете "керувати" так, як вам видасться за потрібне. А поки що - хоч трішки толерантності у висловлюваннях і "відвертих побажаннях" - хоча б не перешкоджайте!
- 10
-
петр иванченко(ykcyc)
- Эксперт
26.09.2021 16:13
- -2
-
Андрей
- Читатель
26.09.2021 16:14
Уважаемый!Я болельщик Динамо уже 56 лет!Никогда Лобановский В.В. не позволял себе такого общения с футболистами Динамо,тем более с игроками сборной!Все решал в личной беседе!У Петракова видимо его максимум-юноши!
- 0
-
Avery
- Наставник
26.09.2021 17:16
І як він грав у збірній і у своєму клубі? Порівняння "на долоні"...
- 1
-
Truffaldino da Bergamo(Trufaldino)
- Опытный писатель
26.09.2021 17:39
Після Євро Руслану зразу зробили операцію, лише заради збірої він її відклав. Що до його гри,то не його вина, що в Аталанті гравці після його передач забивають голи, а в збірній ні
- 1
-
Anatolii
- Читатель
26.09.2021 18:14
Ничего, что Малиновский на евро играл с грыжей? Прооперировали в начале июля, срок восстановления полтора месяца. Вопрос больше к Шевченко нужно ли было брать на евро, если человека нельзя использовать на полную, и к Петракову, по вызову на казахов и французов, если человек не в форме. Или он на тренировках на 100% выкладывается, а на игру выходит фигней страдать? Что-то я не не помню, что после отбора на евро кто-то говорил, что Малиновский не в порядке
- 5
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
26.09.2021 20:12
І на матчах відбору - також? Навіщо з грижею взагалі навіть приїжджати? Не розумію, чи є це виправданням... А взагалі то мова про цей сезон іде, а не дворічної давності.
- 0
-
Anatolii
- Читатель
26.09.2021 20:21
Я к тому, что люди пишут, что он никогда нормально в сборной не играл. На евро, скорее всего на уколах, и с постоянным дискомфортом. Сейчас вызвали после операции, когда еще только набирать начал. Я просто очень сомневаюсь, что Булеца (непонятно за какие заслуги вызванный) лучше Малиновского. Специально посмотрел всю игру Зари с Черноморцем, как-то вообще не проникся. Понимаю и принимаю, что все решает тренер, но как-то очень стремно становиться от такой кадровой политики. И эти вбросы насчет персоналий в прессу от Петракова, как-то не по взрослому. Хотя надо отдать должное, за игру с Францией не стыдно
- 0
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
26.09.2021 23:55
Кадрова політика- це добре. Але в національній збірній має бути порядок. Маліновському купили квиток на дату після чехів, а він захотів полетіти до того матчу. Що хочете тут товчіть, а не мав він так чинити. Що в такому разі робити тренеру? Прогнутись?
- -1
-
Anatolii
- Читатель
27.09.2021 00:02
Я не знаю всей правды, из того, что известно, он подошел и спросил, можно ли ему тоже уехать(отпустили 6 человек) ему сказали, хочешь едь. Человек после травмы, ему бороться за место в основе (не в колхозе, в серии А) + его не видят в тактической схеме. В чем проблема, кому он, что должен доказывать в товарняке, его вызвали 1ый раз или он пацан какой-то?
- 0
-
Anatolii
- Читатель
27.09.2021 00:06
Что-то я сильно сомневаюсь, что если бы было сказано, что он нужен, он бы сказал нифига, хочу уехать
- 0
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
27.09.2021 00:38
О! Виходить, якщо Руслан грає в серії А, то він робить тренеру, збірній, велику послугу, що взагалі приїжлджає, чи не так?? бо в Аталанті йому треба боротись за місце, а в збірній він ніби цар! Так ні! Якщо його десь і не бачать- так вийди і доведи чи в нього якась індульгенція- бо ж в самій Аталанті грає? Може Петраков хотів десь на іншій позиції його спробувати, але ж як ми тепер дізнаємось?
- 0
-
Anatolii
- Читатель
27.09.2021 00:46
Знаете, эти пробы на інших позиціях, уже в печенках. Щось комусь доводити, нужно Довбыку и Булеце. Много ли людей у нас играет в нормальных клубах, чтобы затыкать ими дыры? Петраков, сказал Малиновский ему не подходит под схему, в чем проблема? Он молча собрал вещи и уехал? Если тебя не видят в составе, что можно доказать? Буяльский не вызывался и ничего сейчас нужен. Если тебя не видят в составе, что можно доказать?
- 0
-
Андрей
- Читатель
27.09.2021 09:19
Ну,хоть есть адекватные комментарии!А то уже подумал,что пишут одни дилетанты и детвора!
- 0
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
26.09.2021 14:52
Да хватит уже об этом. Вызов в сборную - решение ее главного тренера, не надо им руководить.
- 6
-
Avery
- Наставник
26.09.2021 14:17
Довикликати може ГТ, якщо захоче, бо все ж таки причина невиклику Малиновського в збірну, лише в конфлікті між ним і Петраковим, а не в його поганій формі, і не в тому що під схеми не підходить.
- -15
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
26.09.2021 14:15
В клубі він завойовує місце на полі,а в збірній,на його думку,він має постійно грати в основі. От і вся різниця.
- 8
-
Андрій Волиняка(viva_la_gloria)
- Эксперт
26.09.2021 23:56
Краще і не скажеш.
- 0