Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «И о «Баварии»…»

2021-09-29 17:12 Известный журналист Николай Несенюк — об истории противостояния «Динамо» и «Баварии». Николай Несенюк (фото: facebook.com) «Згадуючи ... Николай Несенюк: «И о «Баварии»…»

Известный журналист Николай Несенюк — об истории противостояния «Динамо» и «Баварии».

Николай Несенюк (фото: facebook.com)

«Згадуючи минулі ігри між «Динамо» та «Баварією» не слід забувати чим були ці команди у різні часи.

1975 та 1977 року київське «Динамо» було практично збірною СРСР, а «Баварія» — однією із найсильніших команд Західної Німеччини. Лише однією — подолавши «Баварію» у чвертьфіналі Кубку чемпіонів 1977-го, «Динамо» програло у півфіналі ще одній західнонімецькій команді — «Борусії» із Менхенгладбаха. Тоді «Динамо» було об’єктивно не слабше за опонента і у підсумку двічі подолало «Баварію».

У 1994, 1999 та 2000 роках «Динамо» було вже не майже збірною СРСР, а майже збірною України, а «Баварія» — однією із найсильніших команд Німеччини. Тоді «Баварія» була об’єктивно не слабше за опонента і у підсумку тричі випередила «Динамо».

Тепер «Динамо» вже не є збірною України, а «Баварія» — це один із найкращих варіантів збірної світу. Давайте враховувати це, роблячи історичні порівняння», — написа́л Несенюк в Facebook.

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть