Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Вітаю вас у столиці країни-агресора». Сильная речь комментатора MEGOGO перед матчем «Спартак» — «Лестер»

2021-10-22 05:38 В третьем туре группового этапа Лиги Европы в Москве встретились «Спартак» и «Лестер» (3:4). Этот матч транслировали на украинской платформе ... «Вітаю вас у столиці країни-агресора». Сильная речь комментатора MEGOGO перед матчем «Спартак» — «Лестер»

В третьем туре группового этапа Лиги Европы в Москве встретились «Спартак» и «Лестер» (3:4). Этот матч транслировали на украинской платформе MEGOGO. Перед началом встречи коментатор Сергей Лукьяненко выдал сильную речь.

«Доброго всім вечора. Вітаю вас у Москві — столиці країни-агресора, країни-окупанта, країни, яка анексувала в нашої любої неньки півострів та розпочала війну на Сході України.

На жаль, ця війна забрала за підрахунками ООН більше 13 000 життів. І, зрозуміло, що як громадянин України, я сьогодні бажаю щиро поразки „Спартаку“ у поєдинку з „Лестером“, оскільки спорт не може представляти Росію — країну, яка не може мирно жити зі своїми сусідами.

Але як коментатор, намагатимусь неупереджено, нейтрально працювати на цьому поєдинку», — сказал Лукьяненко.

Лучший комментарий

auto-helphelp
helphelp - Наставник
22.10.2021 08:50
На відміну від таких рибаків - для мене Україна це моя батьківщина, котру не дивлячись ні на що я буду любити та захищати... А Бандера це Герой України, що все життя боровся за її незалежність... Це правда, котру не перекрутити як би це не висвітлювали люди совкового типу. А коментатору за його позицію - моя велика шана.

Читать все комментарии (57)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть